Erinevused dušikabiinide tihendamine

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Tänapäeval on dušikabiinid väga populaarne vannitoa lahendus. Keegi tahab vannitoas ruumi säästa, keegi lihtsalt leiab, et dušikabiini kohalolek on mugav ja keegi tahab vee säästmise kontekstis säästa vees. Igal juhul on dušš kastid ja kajutid üsna populaarsed, kuigi ei ole määratletud puudusi puuduvad. See on kabiini pitseerimise küsimus.

Iseärasused

Pärast salbiini paigaldamist väikeses vannituba on veel ruumi mingisuguse mööbli jaoks, pesumasin ja nii edasi. Ja dušikabiini tihendamine on ruumi kaitse kõige olulisem element niiskusest ja selle ülejäägist ning selle tulemusena ruumi toas. Selle juhtumi probleemi teravus on tingitud asjaolust, et salongi on kokkupandavad ehitus. Nimelt nende osade niiskuse vahelise lüngade kaudu langeb niiskuse ja suurendab niiskust.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Lisaks muutub see seente moodustumise ja äärmise kiire leviku põhjuseks ning vannitoas teiste pahatahtlike mikroorganismide ja teiste pahatahtlike mikroorganismide põhjuseks ja seejärel korteris. Nende vaidlused, mis visatakse õhku on põhjustatud allergia, hingamisteede haiguste, kopsude ja nii edasi. Lisaks võib niisksus meelitada erinevaid olendeid: prussakad, rotid, putukad, niidid jms, mis on ohtlike nakkushaiguste kandjad. Seetõttu on tungivalt soovitatav, et duši sulgemise ja veekindluse paigaldamine on vajalik.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Kui me räägime kõige sagedasematest leketest, siis enamasti on see dokkimisõmblused. See on iga duši kõige nõrgem koht. Teine põhjus võib olla salongi disain. Suurtes mudelites on paigaldatud väikesed künnised, mille kaudu vesi on elementaarne. Vildivee jaoks teine ​​põhjus võib olla äravoolumehhanismi halb kvaliteet või selle elementide ühendamine. Sel juhul koguneb vesi lihtsalt duši all. Reeglina on piisav või klappide kinnitusdetailid või asendada süsteem ise. Teine pigem ühis põhjus dušš dušš on pragu dušš kaubaaluse.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Tüübid hermeetikud

Tihendamise protsess viiakse läbi spetsiaalsete vahendite rakendamisel hermeetikuks. Neid toodetakse suure tiheduse sammuna, mida rakendatakse erinevate pindade liigeste asemel õmblustele. Määratud aine koosneb polümeeridest, millel on liim. Kui nad kuivavad, täidavad nad lihtsalt ruumi ja liimige pinnad.

Praeguseks saate kasutada kahetüübi hermeetikut:

 • Põhineb silikoonil;
 • akrüül.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Viimast on peaaegu võimatu kasutada vannitubades ja dušikabiid nende kohtade tõttu on suur niiskus. Ja akrüül oma tegevuse all hakkab lagunema, protsessi kuivatamise protsessis on lihtsalt lõhenemine ja aeglaselt hävitatud. See on sel põhjusel, et akrüülpastades lisavad vees resistentsed eri liiki aineid. Kuid isegi sellest hoolimata ei erine akrüül sellises vastupidavuses silikoonina.

Loe edasi  Miks ei soe soojendusega rätik ja kuidas seda käivitada?

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Silicone peetakse parimaks lahenduseks, mis on turul praegu kahel põhjusel: Ta reageerib rahulikult vee mõju ja ka usaldusväärselt kattuvad kõik augud ja augud. Seetõttu usuvad enamik meistritest, et kirjeldatud juhtumi silikoonide hermeetiku rakendamine on parem. Aga see peab olema ka võimalik valida. Sellise kompositsiooni peamine eesmärk on luua usaldusväärne takistus niiskuse läbitungimise vältimiseks. Arvestades, et tema tungimise tagajärjed võivad seejärel valada tõsistesse kuludesse, siis on parem jätta hermeetikute salvestamine algusest peale. Fakt on see, et selle tüübi madala kvaliteediga kompositsioonid võivad kiiresti kaotada oma hüdroisolatsiooni omadused ja mõne aja pärast peavad nad tegema.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Et teha kindlaks, kas hermeetik on kvaliteetne kuni selle ostu ja sellele järgneva kasutamise hetk, peate tutvuma märgisega määratud koosseisuga. Parim dušikabiini jaoks on võimalus, mis sisaldab vähemalt 45 protsenti hüdrofoobse tüüpi täiteainet, 45 protsenti silikoonil põhinevast kummist, plastifikaatorist, samuti mitmesuguseid lisaaineid: tixotroopia ained, katalüsaator ja fungitsiidid. Kõige parem on valida tuntud tootjate hermeetikud, kelle tooted on õmbluste loomisel ja selliste saitide sulgemisel juba näidanud.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Kõige populaarsemad on selliste kaubamärkide erilised hermeetikud nagu Somafix, ahtri või antia. Samuti on üsna universaalne lahendus läbipaistva akvaariumi silikooni kasutamist, mida saab kasutada mitte ainult seinte või plaatide ühendite puhul, vaid ka torustiku ühenduste sulgemiseks.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Kuidas pitseerida?

Selleks, et sulgemisprotsess oma kätega, on vaja rakendada spetsiaalseid seadmeid, mis on kõige sagedamini kaasas hermeetikuga. Me räägime nn relvast, milles on sisestatud hermeetikukapsli ja jõud edastatakse jurist läbi kolvi spetsiaalse kujunduse kaudu. See võimaldab hermeetilise massi rakendamist siledale kihile ilma kogu tagumik. Aga enne seda, peate pinna vähendama, täielikult ja väga hoolikalt puhastama selle mustusest ja tolmuosakestest, et tagada silikooni usaldusväärne ühendus kooritud pinna servadega. See ei ole üleliigne ja seenevastane kompositsioon välistaks üldse mingi seen- või hallituse moodustumise.

Loe edasi  Kuidas valida väljas tualettpaberi hoidja?

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Järgmised tegurid mõjutavad külma kiirust:

 • Rakendatud hermeetiku paksus;
 • temperatuur;
 • Niiskuse tase siseruumides, kus toimub töö.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Arvestades viimase kahe teguri, siis ei tohiks kasutada vannituba mõnda aega, et mitte suurendada niiskust ja temperatuuri enne teostamist. Kui vajalikku ala oli võimalik õmmelda, ei soovita spetsialistid mõnda aega duši all kasutada. Nagu näidatud, silikoonil põhinev hermeetik on ideaalne lahendus liigeste kaitsmiseks paigaldamise ajal dušš. Sellega on lihtsam juhtida kui akrüül hermeetikuga ja selle omadused on paremad. Jah, ja taskukohane hind näitab, et see on parem valida seda tüüpi hermeetiku.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Kui liigute otse tihendusprotsessile, peaks silikoonse dušikabiinid olema kas kokkupaneku ajal (iga ühendus) või pärast paigaldamise lõppu (kõik moodustatud liigesed). On vaja hoolikalt rakendada hermeetikut kohti, mis on juba tihendatud nöörid või kummeeritud ribadega. Töötlemisliigendid on vajalikud nii, et kohad, kus osad on kinnitatud kruvide disainiga või poltide abil, olid hermeetikute väljastpoolt väljapoole.

See peaks olema tihendus planeerimise juhendamisega tootja, kus kogu protsess on etappidel selgelt kirjeldatud. Ja igas etapis kõikide ühenduste ja liigeste puhul on vaja rakendada silikooni.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Õmbluste töötlemine peaks olema maksimaalselt täpselt ja väga hoolikalt. Aine ei tohiks langeda sisemise tükki dušš kasti, vanni või kaubaaluse. Iga nurga puhul on väike kogus hermeetiku. Kui te ei ole täpsustamata, et saate korralikult läbida, siis võivad mõned kohad ja eriti need, mis on hülgeriiini paigaldamisjoone lähedal, pannakse värvimisega Scotch. See kaitseb neid juhusliku hermeetiku eest.

Kui kõik töö on täielikult lõpetatud, on Scotch kergesti eemaldatav. Kui äkki värvussite kogemata mõningase kaitsmata koha, siis saab värsket kompositsiooni eemaldada kangaga. Kui hermeetik kuivab, siis on peaaegu võimatu eemaldada ilma pinnakahjuta.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Kui kõik dušikabiini sees olevad liigesed töödeldakse silikooniga või muu hermeetikuga ja disain on täielikult kokku pandud ja fikseeritakse kõik kinnitusvahendid, on vaja teostada dušikabiini üldise kontrolli väljastpoolt. On vaja äärmiselt hoolikalt uurida väliste liigsete hermeetikute olemasolu eest väljastpoolt. Kui selline ületamine leitakse, tuleb see hoolikalt puhastada lapiga või tükk.

Loe edasi  Ühikud Jacob Delafon: kasutamise tootmine ja funktsioonid

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Järgmisena peate andma hermeetiku aega kuivada. Reeglina on selle kuivatamise tähtaeg näidatud toru. Kui see on täiesti kuivatamine, siis peate kontrollima disaini tiheduse jaoks. Selleks piisab lihtsalt äravoolu blokeerimiseks ja vee valimiseks kaubaalusesse või põrandale teatud tasemele, pärast seda, kui see on. Vee kogumise ajal on võimalik mõista või voolab dušš kõige olulisemates kohtades. Kui selline vool on leitud, siis on vaja selle asendada, see on vajalik kogu rakendatud hermeetiku asendamiseks uuele. Just lekkekohtades on see mõttetu, sest see ei ole ühe ahela mass. See otsus on ajutine. Aga varem või hiljem selles kohas taas voolab.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

Näpunäiteid

Tuleb öelda, et kui dušikabiinil ei ole kaubaalust, võib seda nimetada hermeetilisteks, on vaja kasutada plaatide vahel asuvate õmbluste jaoks kõrgekvaliteedilist mördi. Fakt on see, et nad neelavad kogu vee. Plaatil on veekindlad omadused ja õmblused – ei. Sel põhjusel koheldakse neid koos mördiga, et nad saaksid taluda vee mõju, samuti lööb, et ta harjutab kukkumise ajal. Jah, ja selle segu töötlemine kõrvaldab seente välimuse.

Kogu eespool kirjeldatud meetmete hulk tuleb läbi viia kompleksis. See on parim viis soovitud tulemuse saavutamiseks. Kui lubate selles protsessis ajutisi lünki, väheneb tulemuse edu oluliselt. Seetõttu ei tohiks te ohustada oma naabrite ohutust, kes elavad allpool allpool.

Erinevused dušikabiinide tihendamine

   Ärge salvestage hermeetikutele ja ostke kahtlase kvaliteediga aineid. Reeglina on selliste hermeetikute kasutusiga oluliselt väiksem ja nende kaitseomadused on nõrgemad. Kui varem rakendati madala kvaliteediga hermeetiku, siis on kõige parem asendada see uue. Ärge püüdke säästa väikest summat, sest kui probleemide arv suureneb ainult ja on vaja märkimisväärselt maksta.

   Tehke dušikabiini pitseerimine üsna lihtsalt. Aga selle jaoks peate protseduuri hästi teadma. Ja iga etapi omadused on vaja selgelt esindada. On vaja rangelt järgida tehnoloogiat, teavad kõiki oma duši omadusi.

   Erinevused dušikabiinide tihendamine

   Erinevused dušikabiinide tihendamine

   Dušikabiini tihendamise nüanssis vaadake järgmist videot.

   Hinnake artiklit
   ( Reitinguid pole veel )
   Lisage kommentaare

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: