Kuidas osta lihtne dušš ja mitte kahetseda seda

Dushikabiin ilma massaažifunktsioonita ei pea olema odavam kui sarnane mudel, kuhu on paigaldatud joad. 10 või 100 tuhande Crona eest saab osta lihtsa dušikabiini ilma kõrgtehnoloogiliste funktsioonideta. Millest sõltub hind ja millise hinna eest saab osta tõeliselt hea mudeli??

Juhtivad dušikabiinide tootjad keskenduvad materjalide kvaliteedile, millest seinad ja salv on valmistatud, segistuskraani ja dušikausi disainile, vett ja mustust hülgavale pinnakattele. Selle tulemusel jääb düüside olemasolu või puudumine tagaplaanile ja mõjutab lõpphinda vähe.

Mis mõjutab hinda??

dušialus, seinad, uksed. Seinte ja dušialuse jaoks kasutatavad materjalid, selle sügavus ja mõõtmed; profiili tüüp, selle viimistlus ja dekoratiivsed elemendid; kabiini suurus ( mida suuremad on selle mõõtmed, seda rohkem toorainet kasutatakse selleks ) istme ja katuse olemasolu ) miinus; kõik see määrab dušikabiini hinna. Lisaks on kallimates kabiinides ventilatsioon, temperatuuriandurid, valgustus ja isegi raadio.

Täiendav vihmadušš, termostaadiga segisti – kõik lisavõimalused suurendavad kabiini hinda.

Fotol: dušikabiin Start! 80 by Jacuzzi. Urbinati Carlo disain.

Kraan. Sisseehitatud duši ( fikseeritud ja/või käeshoitud ) ja segisti kraaniga mudelid termostaatilise või termostaatilise dušipea ja troopilise dušipeaga.

Disainer. Isegi kuulsa disaineri väike ja lihtne mudel võib osutuda mitu korda kallimaks kui mitte vähem kvaliteetne ja oma mõõtmetelt palju muljetavaldavam kabiin.

10 000 kuni 20 000 Crona.

Lihtsad mudelid. Odavaimad dušid tulevad Eestile Hiinast. Lihtsa, õhukeste klaasseintega ja madala põhjaga katmata mudeli alghind 10 tuhat Crona. Nende toodete iseloomulikud tunnused: õhukesed profiilid, lühiajalised mehhanismid, tagasihoidlik välimus, väikesed mõõtmed. Samas võib selles hinnasegmendis leida ka enam-vähem kvaliteetseid mudeleid. Sa pead neid otsima "kõige madalamalt" Tootevalik on saadaval Poola, Hiina, Tšehhi Vabariigi, Sloveenia, Saksamaa ja Lõuna-Korea tuntud ettevõtetelt.

Loe edasi  Messingist segisti kraan

20 000 kuni 30 000 Crona.

Stüreenist seinad ja plastprofiilid maksavad vähem kui karastatud klaas ja kroomitud teras või anodeeritud alumiinium.

Fotol: Gustavsbergi dušikabiin QCCN-G.

Parema kvaliteediga tooted. Selles hinnaklassis on kajutid, mis pealiskaudselt ei erine väga palju eespool nimetatutest. Nende peamine eelis on.. tootmise kvaliteet. klaaspaneelid on paksemad; vaheseinte ja uste hoidvad profiilid on kindlamad; rööpad ja hinged on konstrueeritud nii, et uksed avanevad hõlpsasti ja sobivad sulgudes hästi. Mudelid on saadaval ka ( üleval duši ) dušiotsikuga. Värvide ja viimistluste valik on suurem, kabiinid on suuremad, neil on katus, riiulid, sisseehitatud peeglid ja muud "mugavuselemendid" valikud.

30 000 kuni 50 000 Crona.

Kõrge kvaliteet, palju võimalusi. Dušialus on saadaval mitte ainult akrüülist ja emailitud terasest, vaid ka keraamilisest või tehiskivist. Seinad ja uksed Paks karastatud klaas, mõnikord mustust hülgava kattega. Selles hinnasegmendis leiate palju mudeleid, millel on elektrooniline juhtimine, sisseehitatud ventilaator, raadio, aroomiteraapia ja valgustus… Võimalik on valida ruumikas dušikabiin, mis on heleda või ebatraditsioonilise disainiga.

Alates 50 000 kuni 150 000 Crona.

vormi ja kujunduse originaalsus. Enamik dušše üle viiekümne tuhande on "disainerite" mudelid tooted. Näiteks võib kabinet välja näha nagu spiraal (ülevalt vaadates ) või olla kaheosaline «kuiv", kus nad muutuvad ja "märjaks", millel on dušš. Viimistluseks kasutame sageli ebatraditsioonilisi materjale- puit, roostevaba teras, looduslik kivi. Kuid mitte tingimata ei pruugi mudel olla trotslikult originaalne. see võib olla lihtsalt suurepäraselt disainitud ja valmistatud toode, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Selle mudeli garantii ei ole mitte aasta või kaks, vaid kümme aastat. Mudelid alates Hueppe ( Saksamaa ), IDO ( Soome ), Inda, Lineatre, Jacuzzi ( Itaalia ) jne.

Loe edasi  Kui palju maksab hüdromassaažiga dušš

Kabiinid 100 tuhande ja rohkem eest võivad erineda originaalse disaini poolest või esindada täiuslikult teostatud minimalistlikku konstruktsiooni kvaliteetsetest materjalidest.

Dušikabiini valimine

Chiocciola DOC210 dušikabiin Chiocciola kollektsioonist Agape Dušikapp Acrux Atelier 06 Samo Acrux Atelier kollektsioonist Flaminia bambusest dušikabiin
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: