...

13 köögi kraanid

Köögisegisti on köögi töökorralduse lahutamatu osa. Milliseid köögisegistite mudeleid pakuvad tänased tootjad teile sellel fotolennul.

Läbimõeldud funktsionalism

Köögivalamu mugavus ja funktsionaalsus sõltuvad suuresti segistuskraani valikust. Kaasaegsed köögikraanid- on eelkõige hästi läbimõeldud disain. Iga koduperenaine saab valida endale sobiva kraani.

Kui olete traditsionalist, retrohõnguline inimene ja te ei kasuta oma köögivalamu nii tihti, võite valida stiilse kahe hoova mudeli. Ühe käepidemega köögisegistuskraanid on palju mugavamad. Te ei pea keerama kraanikangi hoobasid ja ventiile; saate oma kööki soetada puutevaba kraani. Seda saab soovi korral sisse lülitada – Pange käed pihusti juurde ja vesi hakkab voolama ( vee voolamise eest vastutab sisseehitatud fotoelektriline element ).

Köögi kraanide valik on suur, nii funktsioonide kui ka disaini poolest. Kumba te eelistate? Ühe või kahe hoobiga, pöörlev või väljatõmmatav voolikuga, puutevaba või mehaaniline, messingist või kroomitud viimistlusega, moodsas või retrostiilis? Meie fotode valik.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Anneli Mets

    Kas köögis on vaja hiljuti kraane välja vahetada või olete huvitatud uute kraanide ostmisest? Soovite teada, millised on turul saadaval olevad valikud ja millised omadused oleksid teie jaoks olulised. Kas soovite kraanide kohta rohkem teavet või soovitusi?

    Vasta
Lisage kommentaare