13 näidet lilla tapeetide kohta

Lilla – kevade ja õrnuse värv – on üsna neutraalne ja rahulik. Kuid neid ei saa süüdistada selles, et nad on näotud. Uurige fotovalikut ja vaadake, kuidas lilla tapeet näeb välja kodu interjööris.

Lilla unistus

Lilla – see on kindlasti väga hea värv koduseinte jaoks. See on rahulik ja loomulik, kuid mitte ilma erksuseta. Kui soovid luua vaikse rahuliku atmosfääri koos moesooviga, siis on lilla tapeet just õige valik. Eriti harmoonias lilla tapeediga näevad välja mööbel ja aksessuaarid puidust, must-valge ja lilla palett.

Lilla on romantiline värv, mida seostatakse kevadega, selle esimeste õrnade õitega. Kuid lilleornament – Lilla ei ole ainus sisekujundaja valik, kui tegemist on tapeedi ja tapeetidega. Jah, lillemotiive on palju – naiivsest ja lihtsast kuni kaunistatud ja barokkse. Kuid lisaks neile kasutatakse üsna aktiivselt geomeetrilisi, abstraktseid, sürrealistlikke, stiliseeritud mustreid. Huvitav visuaalne efekt saavutatakse, kombineerides tapeetkangast matt ja läikiv pinnad.

Meie kollektsioonist leiate isegi lillatapette, mis on värvitud loodusliku pärlipigmendiga. Tapeedi pärlmutterlik välimus peegeldab kaunilt valgust ja see on valmistatud käsitsi mesilasvaha kaitsekihiga kaetud paberist.

Loe edasi  Roheline renoveerimine
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Kaupo

    Mis on lilla tapeetide populaarseimad disainimustrid või stiilid? Kas lilla tapeet sobib hästi igasse ruumi või on see rohkem piiratud mõne konkreetse stiiliga? Millised värvitoonid sobivad lilla tapeediga kõige paremini kokku? Kuidas valida õige lilla toon vastavalt ruumi suurusele ja valgustusele? Oleksin tänulik, kui keegi saaks aidata nende küsimustega!

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: