Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värv

Taustapilt maalimise all – üsna sagedane ja mugav lahendus neile, kes iseseisvalt teevad remonti või neile, kes armastavad ümbritsevat ruumi muuta. Kõige raskem asi selles üritusel ei ole valik konkreetse brändi tapeet ja nende kleepumist, vaid valik värvi, mis võib olla mis tahes värvi, matt või läikiv, erinevate põhitõde ja nii edasi.

Vaated

Seal on palju erinevaid värvaineid, mis sobivad kasutamiseks taustapildi peal. Need erinevad mitmetes parameetrites, nagu hind, kasutustingimused, tarbimine, samuti muud omadused.

Üks väga levinumaid valikuid on veepõhised värvide sordid. Seda tüüpi värvaineid on ohutu keskkonna jaoks ja sobib kasutamiseks elamupiirkondades. Teiste eelistega – sellise värviga värvitud pind on kergesti pesemine: seda saab pühkida niiske lapiga ja pestakse, samas kui sellel ei ole absoluutselt lõhna. See kuivab väga kiiresti: vaid üks päev, nii et värvitud pinna kuivatati.

Miinus veetaseme värv – vajadus hoolikat pinna ettevalmistamist värvimiseks. Kui see ei ole varem esialgselt pesta, imendub vedelik lihtsalt poorse pinnaga ja te ei saa kaunilt maalitud seina ja kole lahutusi või maalide jälgi puudumist.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Akrüülvärv taustapildi maalimiseks – ka sagedase valiku valikuks. Reeglina ostetakse see FLIESLINIC-taustapildi jaoks, kuid mõnikord on see ratsionaalselt kasutamine paberi taustapildil või klaaskiud taustapildil. Akrüülveepõhine värv – suurepärane lahendus neile, kes soovivad seinte rikkalikku ja säravat värvi saada. See on väga tore, et aja jooksul ta ei kao ja teenib aastaid. Veekindel värv, nõrgalt väljendatud lõhnaga ja väga kiire kuivatamine.

Vali tapeedi jaoks värvi

Teine veekindel värv – lateks, moodustades värvitud pinnale õhuke, kuid väga vastupidava kihi. See on toodetud vee-dispersiooni värvi alusel, millele üksikud polümeerid ja akrüül lisamine. Sellise toote kiht on nii tugev, et kui soovite seda eemaldada, on äärmiselt raske teha: nii et kui te otsite vastupidavust tapeedile, see valik teile. Sellel värvil on väga väike tarbimine, demokraatlik hind ja pinnale on väga lihtne kohaldada.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Paint-krohv või dekoratiivne krohv ühendab kahe materjali plussid samal ajal. See võimaldab teil samaaegselt värvida vajaliku krundi, joondage see ja annab tulemuseks ilus vaade sellest tuleneva mudeli tõttu.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Mis värvi erinevad põhitõed?

Värvi lõplik valik sõltub aluse tüübist. Sõltuvalt sellest, mida seinad külvatakse maalimise all, eristatakse nõutav materjal. Õige valik on võti asjaolu, et remont ei pea uuesti ja tulemus rõõmustab silma.

Paberi taustapilte jaoks on vee-emulsiooni värv parim. Ta on lihtne rakendada, tal on õhuke kiht, mis on piisav: paberi tapeet ei tohiks olla piisavalt tugev värv, kuna nende purunemise oht. Seda tüüpi tapeet on tavaliselt kõige odavam, mille tulemusena nende kvaliteet ei ole sageli väga kõrge, kuid just sellised seinad kasutavad kõige sagedamini sisemiste teoste jaoks.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Phlizelini taustapildi värvimiseks on vaja osta vee-dispersiooni või lateksvärvi. Sellised tapeedid on tihedad, reeglina, reljeefidena ja kergesti taluma kuni 15 refotmenti.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Kui teil on vinüülist tapeet, ärge kiirustage oma pakendi visata: see näitab vajaliku värvi tüüpi. Selliste taustapilte värvimine järgib kahte kihti: esimene krunt on kaetud seina üle ja seejärel rakendatakse otse värvile. Teine kiht ei tohiks olla tugev – see on võimatu anda vedelikule materjali süstimisele.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Vedelad taustapildid on ka populaarsed. Tehnoloogia “nutt taustapilte” on lihtne: kuiv segu kasvatatakse veega ja seejärel rakendatakse kohe pinnale. Pärast nende kasutamist ja seinale panemist ei pea nad enam maalima: nad on algselt värvitud. Sujuva värvi jaoks saate enne nende rakendamist maalida seina. Pearl Dekoratiivne värv sobib vedelate taustapaberite all, mis on juba kuivanud: nii et nad rõhutavad nende leevendust.

Loe edasi  Portselanide raamatute lõikamine: tööriista valik

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Siiani on üks sagedastest viisidest, kuidas saada ilus vaade ruumi ülemmäärale, on lae tapeedi kasutamine. Taustapilt maalimisel laes – sama seinte jaoks ja valige vajaliku värvainete tüüp, on vaja tuua samu põhimõtteid, et kui maali seinad.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Värvus spektri

Kaasaegsed kauplused esitavad kõik värvi ja toonide paleti inimese silmale kõige rohkem kättesaadavamad. Värvid saab müüa nii valmis, teatud tooniga ja need, kes peavad olema sõtkunud. See tähendab, et pakutakse valget alust ja rullide komplekti – vedelikke, mida tuleb segada soovitud värvi saamise alusega, näiteks beeži värvi, armastavad paljud interjööri, selgub valge segamisel , kollane ja oranž. Ilma kogemuseta on raske vajalikku varju kohe teha ja samuti on soovitav häirida ühekordse värvi ja ühe konteineri värvi kogu värvitud pinnaga.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

See valik on lasteaeda otsima väga huvitav, kuid täiskasvanu on ka selline valik.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Saadud mõju varieerub: pind pärast lahuse rakendamist võib olla nii läikiv kui ka matt või pärlifektiga või isegi säravate. Saate valida valge tausta ja värvi värv on teie seinale helge aktsent. Huvitav lahendus on hõbe või kulla toonid, peamine asi ei ole seda üle pingutada.

Kui soovite midagi ebatavalist, valige grafiidi värv. Reeglina rakendatakse seda, et pinnale ilmuda võimalus kirjutada ja juhtida kriitiga.

Reiting Brands

Meie turul olevate värvide valik ja nende tootjad on üsna lai. On raske ühemõtteliselt väita, et mõned neist on paremad kui kõik teised: reeglina on iga brändi spetsialiseerunud selle värvide tüübile.

Paljud turul leiduvad võimalused on valmistatud Euroopas: nii, DUFA, Superweiss või Wandfarbe – Kuulsad saksa kaubamärgid, Poola värvi õrna nimega Sniezka või inglise Johnstone “s võib näha ka riiulitel ja online-kauplustes.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Üks kuulsamaid Euroopa kaubamärke, mis on tuttav enamusele, on Soome Tikkurila kaubamärk. Tikkurila avas Venemaal 1995. aastal Venemaal. Ettevõtte tooted on esitatud kõigis hinnakategooriates ja nende silikaadi veetaseme värv muutub müügijuhiks.

Vali tapeedi jaoks värvi

Naabruses Rootsis on Beckers Paint valmistatud, mis on universaalne ja sobib igasuguste pindade värvimiseks ja pikka aega tegutsenud isegi karmimates tingimustes. Nagu enamik Euroopa värvid, on see sertifitseeritud ja sobib tunnustatud keskkonnastandardite jaoks.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Teine inglise kaubamärgi dulux, mis kuulub “Akzonobel” muret, tarnib värvi 26 riigis üle maailma. Veekindla kaubamärgi tootmine, mistõttu ostetakse sageli köögis ja vannitubades remont. Teine pluss on vastupidavus plekkide moodustamisele, mistõttu on soovitatav kasutada kõrge niiskuse ruumides.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Samuti on väga äratuntavad vene kaubamärgid ehituses kauplustes. Ostjad soovitavad sageli värvi selliseid kaubamärke nagu “Nevskiy värvid”, “Yaroslavl värvid” või “Admiral”. Tooted nimega “Eurolux” või Empils, kummaline, toodetud ka Venemaal ja on hea kvaliteediga.

Türgi Marshalli bränd toodab tooteid väga madala voolukiirusega ruutmeetri kohta, mis talub mitte ainult niiske lapiga pühkimist, vaid ka kemikaalidega puhastamist. Kui te teete remonti, kus on lapsi, kes armastavad seintele joonistada – osta selle brändi värvi ja ärge kartke, et värv ja värv läheb seinaga.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Värv teise kontinendi parkeerpaint pakub laia valikut värve. American firma tagab lihtsuse taotluse, kõrge kvaliteedi saadud katvuse ja pika operatsiooni.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Teine American Brand Shwerin-Williams toodab maali kompositsioone, mille kvaliteedile, kui ostate, ei saa te muretseda. Nad vabastatakse hermeetilises pakendis, nii et saate nendest oodata pikk kasutusiga, eriti pärast pikaajalist transportimist tootmisest kauplusele.

Loe edasi  Logide joomise allitud

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Me peame voolu

Kasutatava värvi tarbimine võib igal juhul väga palju erineda.

See sõltub mitmest näitajatest:

 • remondi jaoks kasutatava tapeedi tüüp;
 • värvi tootja;
 • Kihtide arv.

Selleks, et mitte osta liiga palju värvi, peate kõigepealt valmistama ja mõõta maalikuva ala. Pärast seda mõõdetakse kõik liikumised: teie projekt või fantaasia pakutavad uksed, aken ja muu. Avatud alad lahutatakse kogupindalast: see on vajalikud parameetrid.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Reeglina näitab iga tootja selle toote pakendit. Värvi ligikaudne tarbimine 1 m2 kohta. Siiski saate selle ise välja arvutada: kui te maalida seina ühes kihis, siis voolu on umbes 150-180 g / m2 värvi, kui kahel ajal 250 g / m2 ja rohkem. Pange tähele, et kui värvimine kahes kihis, iga üksiku kiht peab olema õhem kui värvimise ühes kihis.

Samuti tarbimine sõltub pinna tüübist, kuna iga tapeedi tüüp on värvitud selle neeldumisliigiga. Näiteks päästab vinüüli taustapilt teie, kuna need erinevad väiksemast imendumisest: mitte rohkem kui ühe liitri värvi 10 m2-ga. Kui ostate tapeeditõmblusega tapeedina, väheneb ka klaas, värvi tarbimine väheneb ka – pöörama sellele tähelepanu sellele.

Vali tapeedi jaoks värvi

Igal juhul mitte eksida, osta värvi varu, siis on kindel, et te ei pea jooksma kauplusesse ja loodan, et värv, mida vajate, on veel müügil.

Nõutavad tööriistad

Seinte maaliku värvimiseks võib tekkida vajadus ootamatult suur hulk tööriistu. Muidugi saate teha peamist – see on rull ja harjad. Te kasutate värvi otse pinnale.

Rullid võivad olla nii vaht ja karusnahk. Esimene võimalus on kõige sagedamini leitud, kuna seda kasutatakse siledate pindade värvimiseks. Fur Roller sobib, kui soovite teha tekstuuri viimistluse.

Harjad on samuti erinevad, need erinevad materjalist, millest kuhja või harjaste suurus (laius), ametisse nimetamine. Nii et harja oleks garanteeritud hea ja ei rikkunud protsessi teile, sa pead veeta oma käe kuhja ja kontrollige karvad, millest see on tehtud, ei saa välja.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Muude kasulike tööriistade hulgas saate valida järgmise:

 • Värvi lint, et vältida neid olukordi, kus värv väljub vajalike piiride eest, mööbli, ukse kingade ja muude asjade teisaldamine. Maalimplint lihtsalt vajab lihtsalt, kui ma värvida pinda mitmeks värviks ja see võib asendada oma šabloonid;
 • Stencil Roller võimaldab teil rakendada joonistamist monofoonilistel seintel. Kui proovite, saab seda teha ise, seeläbi ainulaadne joonistus seintele oma ruumi;
 • Malar cuvette on konteiner koos gofreeritud põhja vajutada liigse värvi rull. Lisaks võimaldab sellise tööriista kasutamine rulli ühtlaselt immutada;
 • Ehitussegisti värvi segamine. Meile on vaja vana värvi või värvi kasutamisel kolacheri lisamisega, et saada kogu paagis homogeenne värv. Kui see ei ole, saate kasutada pikki võlukeppi, kuid protsess sel juhul aeglustab aegadel;
 • Maalimisprotsessi kiirendamiseks saate kasutada värvitoru – tööriista, mis võimaldab teil lühikese aja jooksul kasutada väga õhukese kihi värvi suurele pinnale.

Vali tapeedi jaoks värvi

Lisaks ülaltoodud vahenditele on hädavajalik kasutada isikukaitsevahendeid:

 • Kindad, nagu kangast ja kummist, mis on kõige paremini paigutatud kahes kihina;
 • respiraator;
 • kombinesoonid;
 • peapael;
 • kaitseprillid.

Vali tapeedi jaoks värvi

Kui palju sõitu?

Iga tüüpi värvi iseloomustab selle kuivatamine pinnal. See sõltub kompositsioonist keskkonda – märg siseruumides või vastupidi, toores ja muud välised tingimused.

Muude kuivatamise kiirust mõjutavatest tegurite hulgas võib nimetada järgmist:

 • Rakendatud kihi paksus. Paksem värvikiht, mida pikem pind kuivab;
 • Toatemperatuur või tänaval. Pakendil printivad tootjad tavaliselt vajaliku temperatuuri töö. Näiteks liiga kõrge temperatuuride puhul võib värv muutuda vedelaks ja mitte kuivaks, kõvenemisaeg suureneb;
 • Kaetud pinna poorsus. CSee on kõrgem ja seda rohkem värvi nõuab monofoonilise maali jaoks, seda suurem on täieliku kuivatamise jaoks vajalik aeg;
 • Ventilatsioon. Te ei saa seda eelnõu lubada, sellest tulemus süveneb ainult halvemaks ja kate hakkab pragunema, kuid pädev ventilatsioonisüsteem ja aktiivne õhuvool aitavad kuivatamisprotsessi kiirendada.
Loe edasi  Kuidas lõigata lakke sokli nurkades, kasutades Stoskli?

Vali tapeedi jaoks värvi

Igasuguste värvimismaterjalide hulgas on õli värvid dysfast tüüpi. Varem võivad nad mitu päeva kuivada, kuid tänapäeva korda hakkasid nad lisama pentaftaliive või alküüdite alused, mis võimaldasid kuivatusaega vähendada ühe päeva jooksul.

Nitro ja emaili värvid kuivatatud kohati kiiremini: teine ​​kiht esimest kihti saab rakendada kohe pärast pool tundi pärast värvimist ja kogu kuivatamine toimub mitte rohkem kui 12 tundi.

Veetaseme lahendused jõuavad paari tunni pärast primaarset polümerisatsiooni ja kuivab täielikult umbes 16-24 tundi, kuid on olemas ka eraldi liigid, mis on 12 tunni pärast täiesti kuiv.

Kui kasutate värvi kanuude või splash, saate rõõmustada.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

See värvimise meetod võimaldab teil säästa kuivamisaega, kuna saadud kiht on palju õhem kui käsitsi rakendusega, väheneb kuivatusaeg mitu korda.

Mis on parem?

Valida täpselt teie juhtumi värvis, on vaja arvesse võtta kõiki tingimusi, milles peate töötama. Kui teete valikuga vea, siis muutub ruumi välimus, kus remont tehakse, muutub jätkusuutlikuks. Halvimal juhul peate taustapildi eemaldama ja nende ületama ja seejärel seinad uuesti värvima.

Vali tapeedi jaoks värvi

Materjali õige valiku puhul tuleb arvesse võtta järgmisi tegureid:

 • Taustapiltide tüüp. Pea meeles, et näiteks paberi- ja fliesliini taustapilte puhul on vaja erinevaid värvi tüüpe;
 • Ruumi formaat. Lastetuba, koridor või vannituba – need on erinevad töötingimused, mida tuleks arvesse võtta, et kate oleks pikka aega teeninud;
 • Pinna soovitud välimus. See võib olla sile ja võib-olla mustriga – nii ja värv on erinev;
 • Võimalik värvi tarbimine. Madalad tarbimise preparaadid võivad olla kallimad, kuid suurte piirkondade värvimiseks on pluss, mis säästab.

Nende tegurite põhjal on teil võimalik valida soovitud tüüpi värvi ja tuua ruumi, kus remont on tehtud, atraktiivses seisukorras.

Selle kohta, milline värv on parem valida taustapilte värvimiseks, vaata järgmist videot:

Mida maalida uuesti?

Kui otsustate seinad uuesti värvida, veenduge, et vana värv ei jäta seina ja hoiab kindlalt. Pind tuleb lihvida, vabaneda kattepindadest, tihedalt kinni pinnale ja riskida tulemus rikkumiseks, kruntimiseks ja juba värvitud ühes või mitmesse kihi.

Seinte värvimise korral ei ole oluline, mida sein esmakordselt värvitud. Kui esialgu kasutati pinnale akrüülvärvit, ei saa te karda seda vee-emulsiooniga värvida: see ilmneb ikka veel.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Nuance, mida tuleks kaaluda: kui te kavatsete värvida tumeda värvi seina valgusesse, täitke see kõigepealt neutraalseks värviks ja seejärel nõutavale valgusele. See vähendab tumedate laigude ilmingu riski ja protsess on lihtsam.

Ilusad interjöörid

Otsustada seinte lõpliku värvi ja ruumi ülemmäära üle, saate tutvuda valmis interjööri fotodega.

Klassikaline lahendus – mahlane sisestamine seinale mitmekesistab ruumi välimust.

Vali tapeedi jaoks värvi

Eristatud seinte ja eredate mööbli ja decor-elementide kombinatsioon on julge lahendus, mida peate erakorraliste inimestega maitsema.

Vali tapeedi jaoks värvi

Mitmete erksate värvide või ühe helemendi kombinatsioon ja teine ​​rohkem vaigistatud võimaldab teil esile tuua teatud piirkondades siseruumides.

Vali tapeedi jaoks värvi

Vali tapeedi jaoks värvi

Neutraalsed värvid jäävad alati moele ja sobivad ideaalselt klassikaliste stiilide kleepujatele.

Vali tapeedi jaoks värvi

Lisaks kasutamist tapeet maalimiseks annab lihtsalt fantaasia: iga mustri või pilt seinal – käes.

Vali tapeedi jaoks värvi

Noh, kui te otsustate teha tekstureeritud seinu, on tekstuuri värv kõige lihtsam, kiire ja odavam viis kauni pinna saavutamiseks.

Vali tapeedi jaoks värvi

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: