Vali freesilõikurid

Vali freesilõikurid

Kui teie eluaseme sisemine vaade jätab palju soovida, tahan ma remonti teha, kuid lihtsalt puhus tapeet juba igav ja täiesti ebahuvitav. Siis suurepärase lahenduse oma probleemi on vooder seinad klammerdava. Seina nülitud dekoratiivplaatidega oma kätega on teie jaoks täiuslik loominguline lahendus ja vooder kasutamine vähendab teie aega, et otsida kattematerjale. Materjalide parandamiseks Saate valida ise, vooder võib olla nii valmis, töödeldud pardal ja töödelda ise, aga selle jaoks vajate vähemalt minimaalseid oskusi selles valdkonnas, samuti spetsiaalse fugoval machine , millega saate selliseid plaate teha.

Mis on lõikurid selle kohta?

Seinte ümbritsemiseks ei ole teil piisavalt spetsiaalseid plaate, lisaks neile peate ostma käe freesimisveski, samuti düüsid selle jaoks – lõikurid. Lõikur on spetsiaalne tööriistade otsik, millel on mis tahes kuju, millele lisatakse mehaanilise mõju pöörlemisel teemale. Nende hammaste abil saate lõigata erinevaid objekte, töötleda neid, lihvida ja nii edasi.

Vali freesilõikurid

Vali freesilõikurid

Kaasaegsel turul on suur valik erinevaid düüsid, peamised:

 • terminal;
 • serva;
 • silindriline;
 • ketas.

Lõpp

Paljudel juhtudel olevatel puude otsadel on tahke disain, komposiitliigid on haruldased. Sellised düüsid töötavad peamiselt puidu külgserval toodetud koormuse põhimõttel. Lisaks ühendite moodustumisele plaatidel saab otsimisveskid kasutada lõpuni, samuti luua keerukaid mustreid puidust.

Vali freesilõikurid

Vali freesilõikurid

Serva

Seda tüüpi lõikur on teie ettevõtte meistrite kõige populaarsem, need pihustid on mõeldud plaadi serva moodustamiseks. Selle struktuuri eripärade tõttu võivad serva lõikurid luua erinevate keerukuse serva, jättes sügavale puidust.

Vali freesilõikurid

Vali freesilõikurid

Silindriline

See liik on jagatud mitmeteks liikideks:

 • Kooniline – kasutatakse puidu lõime loomiseks;
 • Spiraal – vaja plaadi serva tootmiseks;
 • Slaidi – mille eesmärk on luua erinevaid kuju ja liikide sooneid.
Loe edasi  Kõik nurgaprofiilide kohta

Vali freesilõikurid

Vali freesilõikurid

Ketas

Need on kõige mugavamad seisakute loomiseks ja töötlemiseks (vooder).

Ketaslõikurid kasutatakse erinevatel eesmärkidel:

 • vooderdise käsitsemiseks;
 • Paneeli töötlemiseks;
 • töötlemiseks ja lihvimiseks kivi;
 • metalli jaoks;
 • Erinevate puidust toodete spetsialiseeritud düüsid.

Vali freesilõikurid

Mills käsitsi valmistatud Clap, omakorda jagunevad 3 tüüpi:

 • Rõhumatu;
 • Laager;
 • serva.

Vali freesilõikurid

Vali freesilõikurid

Juhatuse valmistamisel peate kandma kandeid või serva lõikureid, millel on üksikasjalik töötlemine, muutumatuid pihustid sobivad, mille jaoks on vaja spetsialiseeritud seadmeid osta.

Vooder on spetsiaalne pardal, millel on ühel küljel soon ja teisel pool. Seetõttu vajate kahte sorti lõikurid, iga nende funktsioon on mõeldud spetsiaalselt plaadi töötlemiseks ühel küljel. Varaste erinevus võib olla varre läbimõõt, mille väärtusest sõltub nende kasutamiseks vajalik võimsus.

Vali freesilõikurid

Igal kettaveskil on standardne disain, see koosneb:

 • Düüside alus on telg, millele kogu põhiosa on fikseeritud;
 • Telje peal telje peal kinnitatakse kahe kettaga, millel asuvad lõikamisnuunad asuvad;
 • Laager on kettad.

Vali freesilõikurid

Lõikamistestite pihustid saab ligipääsu 3-4 korda uuesti kasutada.

Jahvatusmasin

See on asendatavate düüsiga masin. Freesimisveski kasutatakse peamiselt puidust toodete töötlemiseks, kuid täiendavate seadmete omandamisel saab seda töödelda ja plastikust ja metallist. Selline masinal on selle funktsionaalseks üsna väike suurus, seda saab kasutada peaaegu kõigil eesmärkidel erinevate osade valmistamisest enne mööbli ja elutoodete töötlemist.

Freesimisvahend on erinevad:

 • ülemine osa;
 • serva;
 • Lameliel.

Vali freesilõikurid

Vali freesilõikurid

Vali freesilõikurid

Sellise seadme kasutamine on väga mugav ja funktsionaalselt.

Enesekujuline vooder

Samm-sammult töö juhised.

 1. Kõigepealt peate valmistama või ostma vajalikke siledaid plaate. Pikkus on parem valida mitte rohkem kui kaks meetrit, et töötada materjaliga see oli mugavam. Sa pead valima laiuse ja arvutage ennast (tavaliselt 8-10 cm on tehtud). Kui trimmimisplaadid ei pea materjali jäänused ära visata, saate teha ühendavad rööpad.
 2. Seejärel peate juhatuse kvalitatiivselt tegelema, olles valmis töötama.
 3. Pärast seda, kui pardal on täielikult töödelda, võite hakata lehte ja soone lõikama. Selle töö käigus on vaja teha kõik selgelt ja mõõta, sest tõenäosus teha midagi valesti selles etapis on piisavalt suur. Juhatus peab olema hea ja tihedalt fikseeritud, tabel, mis töötab, peaks olema püsivas asendis. Sügava sügavus ja keele laius peab olema pidevalt reguleeritav, kuna isegi minimaalse nihkumise korral on pardal rikutud.
 4. Mõnel juhul ei ole võimalik teha käsitsi lõikuriga, sest tootmises on näiteks kalibreeritud plaat keerulisemaid seadmeid – lende.
Loe edasi  Smoothie krohvi jaoks

Vali freesilõikurid

Vali freesilõikurid

Vali freesilõikurid

Kogu tööaja jooksul on vaja järgida kõiki turvameetmeid, peate kasutama kaitseprille ja kindaid, sest töötlemise kõigil etappidel saate erinevaid vigastusi.

Puidu valiku lõikur

Lõikaja valimisel on soovitav võtta arvesse kõiki nende omadusi, esiteks on soovitav, et lõikurid oleksid kvalitatiivselt tehtud, enamikul juhtudel on kvaliteetne garantii, nii et ostate juba parimad vahendid Testitud, sellistele kaubamärkidele hõlmab ettevõtte “SHTIL” tööriistu. Teiseks on vaja juhinduda selle materjali tugevusest, millest lõikur on tehtud, tuleb valida selle põhjal, millised materjalid See tööriist peab töötama. Ja kolmandaks on vaja õigesti kiirendada tööriista tüübi ja tüübi, mis sobib just teie töö tüübile, näiteks ülalpool – taustapildiga töötamiseks on ketta jahvatamise lõikur sobiv.

Vali freesilõikurid

Järeldus

Kokkuvõttes, me võime öelda, et isik, kes harjutas oma kätega töö tegemiseks, peab olema kõikide lõikuride komplekt erinevate materjalide ja erinevate detailidega töötamiseks.

Meie puhul võib märkida, et igat liiki lõikurid sobivad silmitsi seisakute tegemisel, kuid klambriga töötamiseks on eelistatav kasutada erinevat tüüpi kettalõikurid, kõik need tüübid on vajalikud erinevatel etappidel töötama.

Vali freesilõikurid

Vali freesilõikurid

     Lõppude lõpuks, saate mitte ainult teie eluaseme kaunist sisemist vaadet ja positiivsete emotsioonide tormi, vaid ka märkimisväärset majandust, sest kui ostate juba valmis esipaneeli, peate kulutama peaaegu kaks korda nii palju kui Kui ostate kõik vajalikud tööriistad ja mahutite tootmine.

     Kuidas valida freesimise lõikurid, vaata järgmist videot.

     Hinnake artiklit
     ( Reitinguid pole veel )
     Lisage kommentaare

     ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: