Kõik kiilu ankrute kohta

Kiilu ankur on kinnitusplaadi kujul. Selline osa võib taluda rasket koormusi ja selle tõttu tagab fikseerimise maksimaalse usaldusväärsuse. Olgem elame Ankru kirjeldusele, me räägime sellest, kuidas see kiilu töötab ja kuidas kinnitada klambrit õigesti, samuti anda nõu optimaalse metizatsiooni valiku kohta.

Kõik kiilu ankrute kohta

Kirjeldus

Ehitustööde ja viimistlusteoste tegemisel on mõnikord vaja tugevat fikseerimist kõigist disainilahendusest tahkel tasemel. Kui see toimub puidust või kipsplaat, saate kasutada lihtsaid kruvisid või küüsi. Kui on vaja kindlaks määrata üks või muu ehitusplokk, näiteks betoonist, on sellised lihtsad tööriistad sobimatud. Siin on vaja kasutada keerulisemaid riistvara klambrid. Kaasaegne tööstus pakub mitmesuguseid eri tüüpi ankurseadmeid:

 • hindamine;
 • hüpoteek
 • varras;
 • kruvige;
 • Kiil.

Kõik kiilu ankrute kohta

Kõik kiilu ankrute kohta

Kiilupoldid on vaja kinnitada raske struktuure kivi, samuti tellis või betoon. Kiilu ankru on valmistatud kõrge süsinikterasest. See näeb välja nagu tavaline metallist stud, kus ühelt poolt on niit ja teiselt poolt on sisseehitatud proplinimismehhanism. See sisaldab haakeseadet, mis laienemise protsessis annab võimaluse klambri, mis on võimalikult raske aluse kinnitamiseks.

Erinevalt kõigist teistest ankurseadmetest ei ole kiilumehhanism kaitsev “särk”. Kiilu ankrudega töötamise mugavus on see, et nendega töötamine võimaldab teil ei tohiks kontrollida puurimise sügavust: paljude tööde tegemisel on see lihtsalt seda teha.

Samuti väärib seda märkimist Kaalutud esemete paigaldamise töö tegemisel on alati vaja kaaluda rõhu parameetreid, mis mõjutavad kinnitusvahendeid. See on oluline, et õigesti arvutada ankrute arvu ja nende suurust.

Kõik kiilu ankrute kohta

Kõik kiilu ankrute kohta

Nii et fikseerimine on võimalikult tugev ja ohutu, kõik loeb peab teostama ainult isiku poolt ehitus- ja viimistlevate teoste kogemusega ning erilise tabeliga.

Kõik kiilu ankrute kohta

Kõik kiilu ankrute kohta

Kõik kiilu ankrute kohta

Kasutusvaldkonnad

Kiilupoldi kasutamine jaotatakse üldiselt kondensaatori käigus, samuti teatavate majapidamistehoolduse rakendamisel. Sellise riistvara on hädavajalikud seinte üldiste struktuuride kinnitamiseks põrandale, eriti eriti tugevatest materjalidest valmistatud laes ja muud lennukid. On teada, et galvaniseerimisega töödeldud kõrge tugevusega terasest kasutatakse kiilu ankrute loomiseks. Sarnane töötlemine võimaldab kinnitusvahendeid taluda üldiste liftikaevandustega, samuti ülekoormatud trepikoda, mahukad kaabelrajad.

Loe edasi  3D MDF paneelid: kaasaegsed sisemised lahendused

Kõik kiilu ankrute kohta

Kõik kiilu ankrute kohta

Lakke kiilu ankrud saab kasutada raskete lühtrite ja mõnede teiste massiivsete laekonstruktsioonide parandamiseks. Nõudlus kinnitusdetailide järele on loomulik, sest kiilu ankrud on kahtlemata eelised:

 • Ohutusohutus;
 • vastupidavus mehaanilisele stressile;
 • Kinnitusvahendite minimaalne avamisparameetrid;
 • Lai valik ankruid, tänu, millele ei ole vaja valida optimaalne kinnitusvahend;
 • Lihtne paigaldamine: Paigaldamine plokid abi ankrute ei võta palju aega ja ei vaja erioskusi ja spetsiaalseid tööriistu tegutsema meistrid;
 • Saadaval kulud.

Kõik kiilu ankrute kohta

Kõik kiilu ankrute kohta

Muidugi, Klin Ankru on oma miinused:

 • Kasutamise ala piiramine
 • Ankur ei saa demonteerida ja kasutada neid uuesti.

Kõik kiilu ankrute kohta

Mis juhtub?

Kiilu ankrud toodetakse erinevates suurustes, neid tähistatakse märgistamisega. Näiteks betooni 15x12x100 poltide parameetrid tähendavad järgmist:

 • 15 – Läbimõõt korpuse vastavalt puur tuleb valida sama suurusega;
 • 12 – kande suurus ise, mis on valitud;
 • 100 – sama ankur, see valitakse sõltuvalt seina paksusest.

Ankrud, keha läbimõõt ja kinnitusdetailide pikkus on: 6×40, 10×100, 12×100, 6×60, 8×80, 12×120, 10×120, M12 ja 10×95 ja 12×150. Erinevate pikkuste kinnitusdetailid on fikseeritud optimaalse sügavusel. Niisiis, tugevdatud kinnitusdetail, mille pikkus on 40 mm, paigaldatakse auku sügavusega 25 mm ja rohkem. On väga oluline mõista, et mõõdik peaks sõltuma mooduli paksusest, mis kinnitatakse nende kinnitusvahenditega.

Kõik kiilu ankrute kohta

Kooskõlas olemasolevate GTAles, väikseim pikkus kiilu ankru on 40 mm, ülejäänud osad suurendada 5 mm sammud. Maksimaalne suurus võetakse 100 mm, pikemad tooted on äärmiselt haruldased.

Müügil esitatud ankrutel on erinevate lubatavate mehaaniliste koormuste erinevad omadused ja joonduskogu suurim koormuse tase. Mõlemal näitajatel on aga otsene sõltuvus üksteisest: ankrute esimene parameeter võib ületada teist mitte rohkem kui 1/4. Toote valimine peaks kaaluma maksimaalset lubatud koormust. Betooni põhjal oma tehniliste ja operatiivsete omaduste tõttu on väga vastupidav ja tihe, nii et ankur on vaja võimalikult tugevdatud.

Loe edasi  Vali klaas keraamilise plaadi jaoks kaabits

Kõik kiilu ankrute kohta

Kõik kiilu ankrute kohta

Kuidas kiireneda?

Ankru ostmisel on väga oluline, et see vastab GOST kehtestatud nõuete täpsusele. Et tagada toote kõrge kvaliteet, on vaja nõuda kaubandusettevõtte esindaja müügisertifikaati: Kui dokumentatsioon on täiuslikus järjekorras, saate turvaliselt osta. Sellist kontrolli ei tohiks tähelepanuta jätta, sest seda väikest mehhanismile antakse üsna oluline roll ja kasutajate elu ohutus sõltub kinnituse kvaliteedist.

Kõik kiilu ankrute kohta

Kaasaegne tööstus pakub tohutu valiku kiilupoldi analoogide, mida saab kasutada ka viimistlusteoste rakendamisel. Kõige tavalisem saab seostada:

 • Proovi struktuuri ankrud: Need on universaalsed ja laialdaselt nõudlikud riistvara remondi- ja viimistlevate teoste läbiviimisel;
 • Varda klambrid: Avade kinnitamisel töötavad hädavajalikud piisavad sügavused;
 • Brass Kinnitusvahendid: hädavajalik, kui konkreetsete ja tellistestruktuuride põhjal on vaja erinevaid objekte kinnitada;
 • Keemilised kinnitusdetailid.

Kõik kiilu ankrute kohta

Viimase riistvara paigaldamiseks ei pea te erilisi füüsilisi jõupingutusi tegema. Nende klambrite tööpõhimõte on see, et paigalduskinnitustele mõeldud aukudes paigutatakse väike kapsli liimikapsliga. Metallide hunnikukruvide kruvimine kapsli välimise ümbrisesse, samuti tema sisemise partitsiooni. Selle tulemusena segatakse kleepuv kompositsioon kõvendiga ja saadud lahus läheb auku õõnsusse. Nagu see on külmutatud, moodustab see lahendus väga usaldusväärse ja väga tugeva ühenduse.

Kõik loetletud kinnitusvahendid erinevad üksteisest, kuna igaüks neist on mõeldud spetsiaalselt konkreetse ülesande lahendamiseks erinevate kaalude struktuuride, erinevate kujundite ja suuruste lahendamiseks erinevate tüüpide alustel. Kinnitusvahendid tuleb valida nende peamise eesmärgi kohaselt täpselt vastavalt nendel juhtudel, et nad suudavad tagada fikseerimise maksimaalne tugevus ja stabiilsus.

Reeglina müüakse ankrud eraldi või hulgimüügi. Lühem toode, seda rohkem riistvara pakendis on. Kui mooduli kinnitamiseks on palju ankurdusi, on suur paketi ostmine palju lihtsam: igal juhul on kõik ülejäänud elemendid tulevikus lihtsamad või hilja.

Kõik kiilu ankrute kohta

Kõik kiilu ankrute kohta

OMADUSED

Kihvi Anchi paigaldamine ei kujuta endast raskusi, nii et isegi need võlurid, mis ei ole kunagi sarnaseid töid kohanud, võivad paigaldada. Ainus raske punkt juhtub õige valiku auk läbimõõduga. Paigaldamise käigus on äärmiselt oluline kontrollida ja selle sügavus. Ava on soovitav ette valmistada ette, vastasel juhul on disain habras. Wedge Methiz iseloomustab see, et mutri pingutamise protsessis liigub haakeseadme piki varre ja aktiveerib lülitusmehhanismi – selle elemendi tõttu kinnitatakse kindlalt aluse juures.

Loe edasi  Soome vineeri omadused ja sordid

Kõik kiilu ankrute kohta

Kõik kiilu ankrute kohta

Üldiselt sisaldab kiiluseadme paigaldamine mitmeid järjestikust tegevust.

 1. Kõigepealt peate valmistama soovitud suuruse läbimõõduga auke.
 2. Alates auk tuleb eemaldada kõik prügi, samuti ehitus tolmu. Põhjalikum puhastamine ja rasvaärastuspind ei vaja.
 3. Pärast esialgset koolitust peate juhtima ankurit. Selleks saate kasutada lihtsat haamerit, mis on alati saadaval iga kapteni arsenalil.
 4. Ankur kinnitage maandumismehe ja fikseerige kinnitusdetailide mutter.
 5. Mutter on tihedalt keeratud ja pinnaelement vajutatakse võimalikult palju. Seejärel käivitub sisemine klamber, see ilmub ja ühendatakse ava siseseintega.

Kõik kiilu ankrute kohta

Kiilu ankuri paigaldamisel on oluline meeles pidada, et varem või hiljem võib olla vaja kogu disainilahenduse lammutada. Selleks tuleb riistvara eemaldada hoolikalt ilma ümbritseva betooni pinna kahjustamata. Seetõttu on mõttekas teha avasid eelnevalt suurema sügavusega kui meetrika pikkusest. See meede võimaldab teil top mutteri õrnalt keerata. Pärast seda saate skoorida disain tipu ja kinnitada augud tsementi või kitt.

Kõik kiilu ankrute kohta

Järgnevalt on näidatud ankrute liigid ja nende kasutamine.

Ankru ostmisel on väga oluline, et see vastab GOST kehtestatud nõuete täpsusele. Et tagada toote kõrge kvaliteedi tagamine, on vaja nõuda kaubandusettevõtte esindaja müügisertifikaati: kui dokumentatsioon on täiuslikus järjekorras, saate turvaliselt osta. Sellist kontrolli ei tohiks tähelepanuta jätta, sest seda väikest mehhanismile antakse üsna oluline roll ja kasutajate elu ohutus sõltub kinnituse kvaliteedist.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: