Saadaval mitmesuguste viimistlustega

Telliskivist kamin on ka üksi hea – vaja on vaid vuukida õmblused. Kuid mitte iga interjööri stiil ei talu avatud telliskivimüüritist. Kuidas kaunistada oma kaminat?

Kõige lihtsam on teha.. Kips

Kipsplaatimine kipsplaat. Kui on vaja simuleerida kamina erikuju, varjata müüritise defektid või saada täiesti sileda pinna, on võimalik kamin katta krohvipapiga ja seejärel krohvida. Parim valik sellisteks töödeks on tulekindel kipsplaat, mille töötlemata küljed on suunatud väljapoole. Raami vertikaalsed postid kinnitatakse kruvidega seinas olevate pistikute külge. Seejärel paigaldage horisontaalprofiilid. Kinnitage lehed iga 15 cm tagant kruvidega postide külge. Nurgad on tugevdatud metallnurkadega ja ühendused on liimitud paberteibiga ja hoolikalt kittida.

Fotol: kamin elutoa interjööris Totan Kuzembaevi arhitektuuristuudio projektist.

Tellistest krohv. Enne krohvi pealekandmist oodake, kuni see on kuivanud ja settinud, ja kütke siis sauna keris. Puhastage vuugid 5-10 mm sügavamalt ja niisutage müüritist veega nii, et tellised ei tõmbaks niiskust krohvist välja. Kandke ühendit kahes kihis. Esimene ( nii vedel kui hapukoor ) teine- tainas. Nende kogupaksus ei tohi ületada 10 mm, vastasel juhul võib viimistlus praguneda. Kuivatatud krohvi võib värvida mis tahes värvi.

Nähtu: lai valik võimalusi

Plaat. Kaminate plaatimine on saanud võimalikuks alles hiljuti pärast seda, kui leiutati spetsiaalsed liimid, mis suudavad taluda tõsiseid temperatuurikõikumisi. Selline liim tuleb valida, et vältida plaatide maha kukkumist. Aga see võib olla mis tahes.. Keraamiline või keraamiline keraamika. Vahekaugus on selline, et põrandast kuni kaminalaeni saab asetada täisarv plaate. Alustage alumisest reast ülespoole.

Loe edasi  Metallist korsten

Looduslik kivi. Saunaküttega loodusliku kiviga silmitsi seisev saunakivi Kallis, kuid tõhus. Pidage meeles, et iga looduslik kivi on üsna raske ja nõuab spetsiaalset liimi.

  • Coquina – kõige lihtsam variant. See juhib soojust halvasti, nii et te ei kõrveta ennast, kuid kaminasoojuse võimsus on väiksem. On tõsi, et koorik on väga habras võib kergesti lõhkuda ja kriimustada. Lisaks sellele ummistuvad selle kivi poorid kergesti tahmaga, mida on raske puhastada.

Valige pliidid ja kaminad

Chelini 2121 kaminaportaal 3066 Savio Firmino kaminaportaal 3066 Fire place fireplace 8522CA kaminaportaal, mille on valmistanud Colombostile
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: