...

26 nurgadiivanid

L-kujuline diivan on moodne, kompaktne, mugav ja mõnikord isegi funktsionaalsem kui tema sirgjooneline vaste. Erinevad mudelid kaasaegsetesse elutubadesse ja magamistubadesse.

Kaasaegsed nurgadiivanid – Suurejooneliste mõõtmete ja mahtude sünonüüm. Need koosnevad paljudest sektsioonidest ja on väga ruumikad, nii et neid ostetakse peamiselt avaratesse ruumidesse, kus ei ole vaja ruumi säästa. Kuid väikesesse magamistuppa võib alati leida kompaktse kolmekohalise nurgadiivani. Õige nurgadiivaniga saate luua istumisala seina ääres, toanurgas või osta saaremudeli ja laiendada seda toa keskele.

Nurgadiivanid on tänapäeval kõige populaarsemad diivanid lineaarsed diivanid. Esiteks on see suhteliselt uus pehme mööbli liik ja seda on tore osta, kasvõi alternatiivina traditsioonilisele diivanile. Teiseks on nurgadiivanid väga mugavad, originaalsed ja täiustatud disainiga funktsionaalsus.

Valdav enamik diivanitest on nurgas – moodulstruktuurid. Seega on tegemist põhimõtteliselt ehituskomplektiga, mida saab osadeks lahti võtta tugitoolid, poufid, diivanid, loveseats ( diivanid kahele ) ja luua täiesti uus istumisstsenaarium.

Kaasaegsed nurgadiivanid on ümber ehitatud vooditeks, mis on varustatud sisseehitatud hoiukonteineritega, mõnedel mudelitel on spetsiifilisemad funktsionaalsed lisad- lisatud riiul, minibaar, eemaldatav laud. Diivani mugavuse loovad hanesulgedest või polüuretaanvahuga ümbritsetud või elastsete rihmadega tihendatud padjad, samuti reguleeritavad seljatoed, liikuvad käetoed ja seljatoed. Eemaldatavaid diivanikatteid saab igal ajal pesta või asendada uutega.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Liina Tammik

    Kas keegi saaks soovitada hea hinna ja kvaliteediga 26 nurgadiivanit?

    Vasta
Lisage kommentaare