...

18 kontoririiulit

Sa arvad, et kontoririiul on igav? Kuidas see ei võiks olla! Ja meie tänane fotovalik on selle tõestuseks.

Peaaegu alati sõna "kontor" paneb töötava inimese igavust tundma. Lõppude lõpuks, enamik meist arvab, et kontor- On näotu ruum, kus valgekraede töötajad hommikust õhtuni peavad suure tööga hakkama saama, teepausiga… Aga töö võib olla lõbus ja kontor- on nägu.

Looge töökohas tervislik ja rõõmsameelne õhkkond, kasutades originaalset mööblit kontoririiulid. Arvad, et kontoririiulid on parim viis magamistoa kujundamiseks lilla? on alati kurb puitlaastplaadi konstruktsioon? – Vale, tänapäeval on palju huvitavaid alternatiive. Disainerid ei ole ideedega kitsi ja loovad uskumatuid asju. Näete ka mõned meie valikus. Siit leiate kuubikutest valmistatud mitmevärvilised riiulid, ja labürindilised riiulid, teisaldatavad riiulid. ja disainilahendused, mis näivad õhus hõljuvat.

Enamikku valikus olevatest kontoririiulitest saab kasutada mitte ainult hoiusüsteemidena, vaid ka ruumijaotajatena.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Reimo Voog

    Kas saaksite palun täpsustada, mida mõeldakse väljendiga “18 kontoririiulit”? Kas see tähendab, et keegi otsib kontorisse 18 riiulit või on sellel mõni teine tähendus? Oleksin huvitatud täpsemast selgitusest.

    Vasta
Lisage kommentaare