...

17 garderoobisüsteemid ja kapid

Garderoobid võivad olla suured ja väikesed, klassikalised ja moodsad. Milline sahtli ja kirstu?? – Teie otsus.

Avar walk-in garderoob iga naise unistus, mida võib ette kujutada filmi "Pretty Woman" taustamuusikana Garderoobi uksed avanevad ja paljastavad riiulid, mis on täis kingi, kotte ja mütse. Ja küllap kõik kleidid, kleidid, kleidid, kleidid.. Tavaliselt on see koht, kus äratuskell heliseb.

Selliste riidekappide õnnelikud omanikud on reaalses maailmas kindlasti olemas. Ja ka nemad võiksid meie valikust kasu saada Sest siit leiad pilte stiilsetest ja funktsionaalsetest garderoobikappidest. Ja ometi ei saa igaüks oma asjadele eraldi ruumi pühendada. Siinkohal tulevadki appi walk-in garderoobid Väikeste linnakorterite ime.

Rääkides garderoobidest, paljud inimesed ajavad need kaks asja segamini ja ei tee faktiliselt vahet garderoobi ja korraliku riietusruumi vahel. Viimane on ruum või selle suletud osa. Ühesõnaga: garderoobi uksed Suur walk-in garderoob ( erinevalt tavalisest ). Meie valikust leiate mõlemad Ja fotod tervetest riietusruumidest ja garderoobidest.

Samuti ei ole me seekord valinud mingit kindlat stiili Selles valikus on esindatud nii klassikalised kui ka moodsad garderoobid.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Kaie Toom

    Kas 17 garderoobisüsteemi ja kapi hulgas on erinevaid suurusi ja stiile valida? Kas neid on võimalik kohandada vastavalt enda vajadustele ja ruumi suurusele?

    Vasta
Lisage kommentaare