...

15 puidust köögipinki

Aeg tõestab, et hoolimata disainimõtlemise hüppelistest arengutest ja köögi sisustuslahenduste rohkusest on lihtne rustikaalne mööbel endiselt asjakohane ja ei kaota oma ainulaadset hubasuse võlu.

hubasuse võlu

Pink, igapäevaelu kõige elementaarsem ese, mis on loodud ammustest aegadest, on endiselt juhirollis. See naudib suurt tähelepanu disainerite ja klientide, isegi kui mööbliturg pakub hulgaliselt oma kaasaegsemaid ja funktsionaalsemaid "konkurente".

Köögipink on lihtne ja võib olla isegi primitiivne, kuid kahtlemata on see karismaatiline mööbli moodul, mille kohalolekuga interjööris tekib tõeline hubasus ja soe atmosfäär. Looduslikust puidust valmistatud kööginurgad sobivad ideaalselt rustikaalses stiilis söögikoha loomiseks Natuke arhailine, kuid oma lihtsuses võluv.

Köögipink võib olla erinev ja selle välimus on stiiliti erinev. Jämedad, massiivsed toorpuidust pingid võivad seista maaköökides. Ja puidust valmistatud provangeelsed kööginurgad kaunistavad kõrge seljatoe ja käetugedega graatsilisi pinke. Puidust kööginurgad ja krõpsud on saadaval kaasaegsesse kööki.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Eva-Maria Uustalu

    Kas see 15 puidust köögipink on saadaval erinevates värvitoonides või on see saadaval ainult ühes kindlas värvitoonis?

    Vasta
Lisage kommentaare