...

15 parimat laste garderoobi

Lastemööbel peaks kasvama koos lapsega: kõige olulisem tegur lastetoa riidekapi valimisel on lapse vanus.

Laste riidekappide pildid näitavad selgelt: väikelaps, eelkooliealine või teismeline vajab täiesti erineva disaini ja sisemise täitmisega mudelit. Parim valik juunioride garderoobiks on fantaasiakujuline laste garderoob, nagu oleks loodud väikese printsi või printsessi magamistoale, mis on kaunistatud strassidega, kaunistatud maali või intarsiaga. Teismeliste tuppa sobib paremini “tõsine” Minimalistlik kapi disain, metalldetailid ja valgustus. Kuid ükskõik, milline lapse garderoob ka ei oleks, peame veenduma, et tootjad on hoolitsenud selle ohutuse eest, kasutades looduslikke materjale ja mittetoksilisi, veepõhiseid värvaineid.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Hanna Nurk

    Kas saaksite soovitada 15 parimat laste garderoobi? Mulle meeldib teada saada, millised riided on laste jaoks kõige populaarsemad ja praktilisemad. Kas need garderoobid sobivad igas vanuses lastele või on need suunatud konkreetsetele vanusegruppidele? Kas soovitusi on ka erinevate aastaaegade kohta? Oleksin tänulik, kui jagaksite oma teadmisi. Aitäh!

    Vasta
Lisage kommentaare