...

15 maalähedase stiili diivanid

Country stiilis diivan ei ole alati kena maalähedase interjööri atribuut: mõnikord sobib selle stiili lakooniline ja karm diivan kõige paremini jõhkrasse "mehelikku" interjööri.

Maakodanlikud diivanid- See ei ole alati tekstiilipolstrite mudel, à la ilus sintz. Paljud mudelid on vastupidavad ja veidi karedad, lihtsa kuju ja loomuliku värvilahendusega polsterdusega. Neid põhireegleid järgides loovad mõned disainerid oma diivanid nii lakooniliselt kui võimalik, teised aga kallavad üksikasjad välja Wild West'i inspireeritud stiilis – maalähedase stiili diivan võib olla kaunistatud punutud korvpunutiste, erineva töötlusega naha, dekoratiivsete naelte ja muude metallvarustustega. Mööbliese, mis sobib ideaalselt räpase maskuliinsuse jaoks Vannituba: piljardituba, tööruum või maakodu. Meie valikud diivan piltidel- Parim viis leida hea mudel ruumi, kus lihtsalt ei ole õiget diivanit diivan.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Ivo

    Milline on teie arvamus maalähedase stiili diivanite kohta? Kas olete kunagi soetanud selliseid diivanit ning millised on teie kogemused olnud? Milliseid omadusi ja funktsioone peate sellise stiiliga diivani puhul oluliseks?

    Vasta
  2. Liisi Rebane

    Ma ei tea, kuidas viidatast tekstist just ühele küsimusele saigi aga mu lugeja on huvitatud. Kas maalähedase stiili diivanid on saadaval mitmes erinevas disainis ja mis on nende hind? Kas need diivanid on ka mugavad ja vastupidavad? Kas need sobivad kaasaegse interjööriga? Oleksin tänulik, kui saaksite sellele küsimusele vastata. Aitäh!

    Vasta
Lisage kommentaare