...

14 lastevoodit koos tööalaga

Lapsepõlv on imede ja maagia aeg. Sobiv mängu- või tööruum all on suurepärane võimalus mitte ainult sisustada lapse tuba kompaktselt, vaid ka anda talle ainulaadne maailm.

Eelkooliealise/ noorema lapse toas on lapse voodi kõige sagedamini t.. «Parvevoodi. Magamistuba lae all ja vaba nišš all. Disainerid pakuvad tohutult erinevaid variante – ja neid on palju -, mille hulgast valida Laste pööninguvoodid, pööninguvoodid koos tööpindadega, teise voodi võimalus ja täielikud mängupinnad – kõik on saadaval eri värvides nii poistele kui ka tüdrukutele. Huvitavad võimalused vanematele lastele Trafosüsteemid, mis võimaldavad luua kompositsioone mängimiseks, õppimiseks või lõõgastumiseks. Kõige kompaktsem versioon kõigist – Väljatõmmatava lauaga voodid.

Aga pööningul Ei sobi igasse ruumi: madala laekõrguse korral tuleb otsida teisi võimalusi. Suurepärane lahendus oleks integreeritud lauaga voodid- Mööblitootja poolt tehases kokku pandud omamoodi õppimine ja magamine. Töökohaga voodi Suurepärane lahendus väikestesse ruumidesse: iga ruutmeeter põrandapinda on maksimaalselt ära kasutatud.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Raul

    Kas selle komplektiga kaasneb kirjutuslaud ning kui suur on selle mõõtmed?

    Vasta
  2. Triin Vaik

    Kas 14-kohaline lastevoodite komplekt tööalaga on saadaval?

    Vasta
Lisage kommentaare