Mööblilahendus

Mida saab teha hunniku puuklotside ja -laastude abil? Norra Amy Hunting sõna otseses mõttes "tükkhaaval" oma mööbli kokkupanekuks.

Disainer Amy Hunting ( Amy Hunting )- jäätmevaba tootmise jaoks. Materjal tooli, riiuli-laua ja lambivarjude jaoks Patchwork ( inglise keeles. – «patchwork ))))))))mida ta kogus oma kodumaal Norras asuvatest tehastest. Ja saematerjal Blockshelfi ( "plokkidest valmistatud riiul" jaoks )- leitud Londonis.

Pildil: Amy Huntingi Patchwork mööblikollektsioon.

Ühes mudelis saab kombineerida kümneid erinevaid puiduliike. Emi eelistab osad "ilma ühegi naelata" kokku lüüa. Näiteks on riiulid ühendatud vaid jämeda köiega.

Loe edasi  Kuidas osta peakomplekti?
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Martin

    Kas saaksite soovitada häid mööblilahendusi kodus või kontoris? Olen huvitatud stiilsest ja praktilisest mööblist, mis aitaks ruumi efektiivselt kasutada. Kas peaksite silmas ka konkreetset brändi või poe nime? Tänan ette abi eest!

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: