Haasi vendade bestiarium

Sarved ja kabjad, nahad ja sabad. Simon ja Nicholas Haasi metsik mööbel Design Miami/Basel 2013 messil.

Kaasaegne kunst, avangardistlik disain ja eksperimentaalsed disainilahendused Kõiki neid võib leida Design Miami / Baseli paviljonides ( vt ka. «Disain on kallim kui raha" alates 17.06.2013 ). Kokku osales messil 55 galeriid 30 riigist. Nende hulgas on ka New Yorgis asuv R 20th Century, mis esitles Ameerika disainerite Simon ja Nicholas Haasi kollektsiooni.

Vennad Haas disainivad ekstravagantset mööblit: alates värvipritsmetega sahtlitest kuni kullatud troonideni. Nende klientide seas Donatella Versace ja Lady Gaga. Uues Unique Beast kollektsioonis on vennad "taltsutanud" diivanid, tugitoolid ja puhvetid. Polsterdatud mohäärist ja lambanahast, see võtab veidrate metsloomade kuju. Üksikasjad lisavad muljet kullatud soomusjad käpad, sarved, kabjad ja saba. Polsterdatud mööblit täiendavad biomorfsed lauad ja väljaasted, mis meenutavad "peata kaelkirjakut" mosaiikviimistlusega.

Loe edasi  Prousti tugitooli miniversioon
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: