...

7 küsimust õhumadratsi remondi kohta

Lisaks eeliste massile on õhkmadratsites üks oluline puudus: nad ei suuda aeg-ajalt, nimelt hakkavad nad kiiresti tühjaks laskuma. Põhjuseks võivad olla augud või lekkiv klapp. Õpi, kuidas neid probleeme lahendada ja saada oma lemmikmadratsile pikem eluiga.

? Kuidas diagnoosida mikromulle?

Seebivahuga. Kõige sagedamini tekivad mikrotorked õmbluste juures ja seal, kus sisemised vaheseinad on kinnitatud madratsi horisontaalsete pindade külge. Šampoon või mullivann, lahjendage seda vähese veega ja tupsutage lahus probleemsetele piirkondadele harjaga. Et vältida mikropunktsioone, võib kogu madratsi katta vahtplastiga. Kui madrats lõksutab õhku, paisuvad seebimullid üles. Parem on need kohad kohe markeriga tähistada, et neid mitte kaotada.

? Kuidas kontrollida ventiili lekkeid?

Ka seebiveega. Laske madrats lahti. Tihendage kõik klappide avad ja katke need seebiveega. Kui lahus hakkab mullima, siis on ventiilil õhuleke ja see tuleb parandada või välja vahetada.

? Kuidas parandada õhutihedust?

Eemaldage kõik tehases tekkinud ebakorrapärasused. Intexi madratsi klapp võib olla otsas kergelt krobeline ja selle tõttu ei sobi tihedalt kummitihendi külge. Kui see juhtub, tuleb klapp eemaldada, võtta tihend välja ja lihvida otsapind peene liivapaberiga. Spetsialistid soovitavad katta kõik kummipaelad silikoonrasvaga. Samuti on hea mõte tolmutada klapp ja kummipaelad.

? Kuidas pikendada oma madratsi eluiga?

  • Õhkmadrats tuleks pumbata 80-85 protsendi ulatuses. Liiga suur paisumine põhjustab õmbluste ja sisemiste vaheseinte lõhkemist.
  • Ei hüpata madratsil. Vastasel juhul võivad sisemised kaitseklapid rebeneda.
  • Kaitseb kasside ja koerte küünte eest: Parim viis madratsi pikendamiseks on õmmelda kattekate vastupidavast kangast.
  • Ainult standardpumbaga pumbatavad. Ärge kasutage tolmuimejat, survepumpa ega fööni.
  • Mitte pesta. Puhastage madratsit ilma abrasiivsete ja agressiivsete aineteta tavalise seebilahusega.
  • Ei hõlju madratsites. Veemadratsid on teistsugune toode.

Fotod on tehtud kohaliku edasimüüja vahendusel
kaubamärgid Intex

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Eero Tamm

    Kas keegi oskab öelda, kuidas õhumadratsit remontida? Kus saab parandusteenust otsida? Kui keeruline see protsess võib olla? Kas on ka isetegemisvõimalusi? Kas madratsit on võimalik ise remontida või on vaja spetsialisti abi? Millistes olukordades võiks õhumadratsi remonti vaja minna? Mis võib olla tavaline remondi hind? Aitäh teadmiste eest ette!

    Vasta
Lisage kommentaare