...

42 roosa tugitooli

Üheainsa detailiga saab interjööri muuta dramaatiliseks ja elegantseks. Roosa tugitool võiks olla õige valik.

  • aadressilt 42

Kõik roosa toonid

Ja ühevärvilised, igavad interjöörid saab hetkega muuta värvipiserdustega. «koostisosa", mida me pakume teile, et lahjendada liiga ranget, puuduvat individuaalsust, on tugitool, ja mitte lihtsalt huvitav, eriline mudel, vaid roosa tugitool Roosa on värv, mis tõstab alati tuju.

Pange see oma magamistuppa garderoobilauda, elutuppa kaminatoa ette või raamatukokku kohvilauda kõrvale. Kahvaturoosa, lõhe-, baklažaani- või marjavärvi polsterdusega tugitool on teie interjööri stiilne ja dekoratiivne element. Ja kas see on kaasaegne või klassikaline mudel võtke see või jätke see teie otsustada.

Elegantne klassika on kõrge seljatoega "kõrgendikega" Bergeri tool ja kõvad käetoed, Louis XVI stiilis polsterdatud tool, millel on treipingi puitraam, kaunid tugitoolid, mis on kaunistatud kullatud barokilõikega, dekoratiivsete nööpide, mööbli naelapeade ja tuttidega, polsterdatud sametiga, linase, burlapi ja nahaga.

Neile, kes hoolivad eluruumi ergonoomilisusest, on õige valik kaasaegne kompaktne tugitool, millel on madal seljatugi õhukestel jalgadel või pöörleval alusel ning iste ja seljatugi on valmistatud mitte deformeeruvast pehmest vahtplastist, polüesterkiust, sulest, mille istme ja seljatoe pehmenduseks on elastsed rihmad.

Välisveranda võib täita roosa termoplastist valmistatud ja läikiva lakiga viimistletud tugitooli või nahkpolsterdusega metalltooliga.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Sander Salm

    Kas 42 roosa tugitooli on saadaval erinevates värvitoonides või on see spetsiifiline roosa värv? Soovin teada, kas saan kohandada tugitooli vastavalt oma interjöörile või on valik piiratud. Aitäh!

    Vasta
Lisage kommentaare