26 voodit lae all

Tavaline lastevoodi on eilne pĂ€ev. HĂŒbriidvoodi teeb lapse kindlasti Ă”nnelikuks. See paigutab tema magamisruumi lae alla ja muudab ehitise alumise tasandi kasulikuks muudel eesmĂ€rkidel. Milliste mööbliesemete juurde sobib lastevoodi?? Avastage vastus meie pildistamisel.

Positsiooni kÔrghetkel

Laste narivoodid on multifunktsionaalsed esemed, mis vÔivad asendada mitut mööblimoodulit. See, millist rolli voodi lapse toas mÀngib, sÔltub sellest, kuidas see on konstrueeritud.

Ruumi sÀÀstmiseks ja laste rÔÔmsaks hoidmiseks on disainerid loonud narivoodid, mida saab kombineerida muu mööbliga. Parimad hĂŒbriidid on nĂ€idatud valikul meie narivoodite fotodest. Vaadake meie narivoodi kataloogi, et leida oma lapsele sobiv narivoodi. Ja me aitame teid praktiliste nĂ”uannetega.

Kuni laps on vĂ€ike, on tema peamine tegevusala see on mĂ€ng. Liuguriga voodi on tema lemmikmĂ€ngukoht, ilma et see kahjustaks tema pĂ”hieesmĂ€rki. Õpilase pĂ”hitegevus on Ă”ppimine. SeetĂ”ttu on tema jaoks parim valik voodi, mille all on laud. Ja kui sisustate toa kahele lapsele, Ă€rge kartke valida kahekorruselist voodit.

Loe edasi  LĂ”hnastatud mööbel
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: