...

26 voodit lae all

Tavaline lastevoodi on eilne päev. Hübriidvoodi teeb lapse kindlasti õnnelikuks. See paigutab tema magamisruumi lae alla ja muudab ehitise alumise tasandi kasulikuks muudel eesmärkidel. Milliste mööbliesemete juurde sobib lastevoodi?? Avastage vastus meie pildistamisel.

Positsiooni kõrghetkel

Laste narivoodid on multifunktsionaalsed esemed, mis võivad asendada mitut mööblimoodulit. See, millist rolli voodi lapse toas mängib, sõltub sellest, kuidas see on konstrueeritud.

Ruumi säästmiseks ja laste rõõmsaks hoidmiseks on disainerid loonud narivoodid, mida saab kombineerida muu mööbliga. Parimad hübriidid on näidatud valikul meie narivoodite fotodest. Vaadake meie narivoodi kataloogi, et leida oma lapsele sobiv narivoodi. Ja me aitame teid praktiliste nõuannetega.

Kuni laps on väike, on tema peamine tegevusala see on mäng. Liuguriga voodi on tema lemmikmängukoht, ilma et see kahjustaks tema põhieesmärki. Õpilase põhitegevus on õppimine. Seetõttu on tema jaoks parim valik voodi, mille all on laud. Ja kui sisustate toa kahele lapsele, ärge kartke valida kahekorruselist voodit.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Helina Roos

    Kas 26 voodit lae all tähendab, et need on kinnituseta rippuva lae küljes või on need kuskil kõrgemal tasandil paigutatud voodid? Kuidas on selles ruumis liikumisega? Kas see on ohutu ja mugav?

    Vasta
Lisage kommentaare