...

26 lauatransformaatorit

Lauatransformaator on kokkuvolditud, nii et see sobib igasse kööki. Ja kui teil on külalisi tulemas, saab istekohtade arvu peaaegu kahekordistada, muutes lauaplaadi ümber.

Varjatud omadused

Transformaatorlaud näeb enamasti välja nagu tavaline söögilaud. Funktsionaalselt ei ole see siiski nii tavaline, kui võiksite arvata Laua sees on palju kasulikke funktsioone, näiteks tööpinnad, pikendused, lisad ja tiivad. Kõik need võimalused pakuvad võimalust söögilaua pindala kahekordistada või isegi kolmekordistada ja "juurde lisada" Mõned lisakohad.

Kokkupandud köögilauad on väga ergonoomilised. Isegi suhteliselt väikeses köögis võiks olla ruumi köögilaua transformaatorile- Saate kogu perega koos hommiku- ja lõunasööki süüa laua taga, millesse saab hambad sisse ajada. Ja kui te plaanite suurt pidu.. Katke laud ja katke õhtusöök suurelt, veenduge, et teie külalistele on piisavalt toole.

Kaasaegseid köögi liuglahendusi on mitmesuguse kujunduse, kuju ja ümberehitusmehhanismiga. Väljapaistev omadus, mida trafolaua ostmisel jälgida. Kas see on peamise lauaplaadi alla peidetud väljatõmmatav ala, eemaldatav tiib või pikenduslaud.. on teie otsustada, kas laua pikendamine või pikendamine on mugav.

Ümberkujundatavus Tundub, et see on moodsa stiili tunnus, mis kaldub hästi läbimõeldud funktsionaalsuse poole. Kokkupandavad, lükand-, kokkupandavad ja konsoollauad ning teisaldatavad kohvilauad on sageli minimalistliku või kõrgtehnoloogilise esteetikaga ning valmistatud klaasist, metallist, puitlaastplaadist ja MDFist, kuid võib leida ka lakitud täispuidust disainilahendusi, mis on välimuselt klassikalised, kuid igapäevaelus kasulikud ja praktilised.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Gertrud Kruus

    Mis on lauatransformaatorite eesmärk ja kus neid kasutatakse?

    Vasta
Lisage kommentaare