...

26 hingedega uksega riidekappi

Hingedega uksega garderoobikapp võib olla iseseisev või moodulitest koosneva elutoa, magamistoa, koridori või garderoobi süsteemi osa.

Kui juttu on hingedega kappidest, siis tuleb enamikule inimestele meelde midagi traditsioonilist ja mahukat. Kuid need ühendused on juba ammu tegelikkusest kõrvale kaldunud. Kaasaegsed garderoobimudelid on hämmastavalt mitmekülgsed nii vormilt, stiililt kui ka funktsioonilt. On olemas jalaga või ilma jalgadega ja jalgadeta kapid; sisseehitatud, vabalt seisvad ja liigendiga nurgakapid.

Pöörduksega riidekapid erinevad uste arvu poolest: üks, kaks, kolm või rohkem uksi. Uksed avanevad käepidemega või spetsiaalse mehhanismiga, mis reageerib lihtsale vajutusele. Klapiga riidekapi sisemuses on riiulid, sahtlid ja riidehoidja. Selliste riidekappide korpus ja uksed võivad olla valmistatud samast või erinevast materjalist Näiteks kere puidust, uksed mattklaasist.

Tootjad ei säästa kulusid ega jõupingutusi dekoratiivsete elementide jaoks. Kappide kaunistamiseks võib kasutada nuppe, peegli intarsiat, nikerdamist, kuldamist, hõbetamist jne.. Kaheukselised riidekapid on sageli varustatud integreeritud valgustusega. Kaasaegsed hingedega uksega riidekapid on hakanud saama üha huvitavamaid kujundeid. Lisaks traditsioonilise ristkülikukujulise vormiga mudelitele on nende ridades nüüd võimalik leida kohandatud hulknurki, kaarega mudeleid ja nii edasi..

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Mikk Lepik

    Kas 26 hingedega uksega riidekapp on suurem ja praktilisem kui tavaline riidekapp? Võiks selline kapp mahutada rohkem riideid või on tegu pigem lihtsalt erilise disainiga? Kas see on ka funktsionaalne või rohkem dekoratiivne? Tahaksin teada, millised eelised ja puudused sellisel kapi valikul võivad olla.

    Vasta
Lisage kommentaare