...

25 vestibüülimudelit

hea istumiseks, kui soovite saapad jalast võtta ja jalga panna. Tehke oma fuajee veidi mugavamaks – ostke pouffe. Ja et teie interjöör saaks ostust kasu, valige originaalne disainerpuff.

Väike on nutikas

Riidekapid, riidekapid, riidekapid, sahtlid, sahtlid.. See on esimene asi, millele me koridori sisustamisel mõtleme. Ja me ei tohiks unustada ka väiksemaid mööbliesemeid. Neil võib mõnikord olla suur dekoratiivne ja funktsionaalne potentsiaal. Näiteks lihtne pouffe. Kui paned selle ukse kõrvale, on väljas käies palju lihtsam saapaid jalga panna ja jalga võtta. Puffid sobivad suurepäraselt pealisrõivaste mahapanekuks, kui olete vaid viie minuti kaugusel, või oma käekoti ja salli peitmiseks. Lihtsalt istu selle peal, kui ootad kedagi. Ja üldiselt saab koridori sisemus ainult kasu ilusate ja kasulike asjade ilmumisest.

Lõbusad, disainerlike toolid koridori jaoks, mis võivad teie ruumi sõna otseses mõttes muuta. Täpselt sellised poufid koridori jaoks oleme kogunud fototoimetuse valikusse- Vaadake lähemalt. Kaasaegsed koridoripuhvetid parim disain ja stiil, tõeline fantaasia ja stereotüüpide puudumine.

Lisaks elegantsetele pinkidele, millel on kumerad nikerdatud jalad, capitone-õmblused ja nahaga kaetud tugitoolid, võite kaunistada oma eesruumi eri stiilides poufidega ja muidugi moodsate mudelitega kõige populaarsemast valikust. Puffe ei pea kohandama esiku stiiliga. Näiteks klassikaliselt šikk pouffe näeb minimalistlikus keskkonnas välja nagu tõeline kunstiteos.

Pehmed kuubikud ja silindrid, mugavad pingid ja jupid, varjatud või paljad raamid, kangast või nahast polsterdus, lihtsad klassikalised ja erksad vitamiinivärvid, flirtiv dekoratsioon Valige selle hulga võimaluste hulgast.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Ants Uustalu

    Millised on nende vestibüülimudelite eelised ja milliseid funktsioone need pakuvad? Kas need mudelid on kättesaadavad erinevates suurustes või kujundustes? Kuidas saab vestibüülimudelit valida vastavalt oma vajadustele ja ruumilistele tingimustele? Kas need mudelid on ka energiatõhusad?

    Vasta
Lisage kommentaare