...

25 rippuvat riiulit Itaaliast

Garderoobikapp ei ole ainus sisustuslahendus teie koridori jaoks. Selle koha võib võtta põrandale või seinale paigaldatav mantlihoidja, mis on nii funktsionaalne kui ka stiilne.

Mantlihoidja koridoris.. See on ilus ja mugav

Esikusse saab osta garderoobi või garderoobi lisana mantlihoidja: riputage sellele sallid ja kerged mackintossud, pange selle hoidikusse märja vihmavarju. Mantlihoidja on võimeline täitma peamise ja ainsa mööblieseme ülesannet hooajaliste riiete, mütside ja kingade hoidmiseks.

Otsustage, millist rolli riputajad teie kodus mängivad – Itaalia tarnib mitmesuguseid täiuslikult kavandatud mudeleid. Garderoobi saab asendada põrandale paigaldatava riiuliga. Ja seinale kinnitatud keeratud "oksa" See patineeritud metallist sobib ideaalselt kaunistuseks või pärast jalutuskäiku mütsi külge riputamiseks.

Apenniinide mööblitootjad pakuvad põrandamudeleid krookuse lille, koralli, noore tamme lehtedega- Need mudelid on silmatorkavaks elemendiks koridori interjööris. Kui teile meeldib midagi traditsioonilisemat, siis teile meeldib kataloogi stiilis seinamantlihoidja, millel on kirsipuust profiilid ja vormitud konksud. Väiksem versioon klassikalise koridori jaoks – Nikerdatud käe valgusvarda konksudega ringis.

Itaalia tootjad pakuvad mudeleid igaks juhuks ja igale maitsele. Itaalia mantlihoidjad ei ole mitte ainult atraktiivsed, vaid ka funktsionaalsed. Näiteks võib kellelegi sobida kahe konksuga kujuline peegel . Mõni eelistaks seljatoega magamistooli, kuhu saab jope riputada, või praktilist kumerast klaasist mannekeeni, kuhu saab jope riputada magamistoas.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Build Buildgans

    Kas need 25 rippuvat riiulit Itaaliast on müügil Eestis või kas neid saab tellida?

    Vasta
Lisage kommentaare