...

25 puidust lastemööbli mudelit

Lapse toa mööbli valimisel muutub eriti oluliseks küsimus, millist materjali tuleks komplekti kasutada. Massiivpuidust lastemööbli valimine, mis on ilus, praktiline ja vastupidav.

Kõik puidust

Lapse toas tahetakse luua eriline atmosfäär – Hubane, kerge ja mugav. Valige puidust voodikomplekt, et muuta oma sisekujundus edukaks. See võib olla naturaalne puidust lastevoodi, mille disain on peen ja rafineeritud, kuid alati ajakohane. Või kaasaegne puidust lastemööbel esteetiliselt lihtsam, funktsionaalne ja kasulik, kuid ka väga atraktiivne.

Meie tootevalik näitab laste puitmööblit Üksikud mööblitükid ja täispuidust mööblikomplektid. Tüdruku tuppa saab osta klassikalist mööblit, mis on värvitud mittetoksilise värviga õrnades pastelsetes toonides – Nikerdatud seljatoega voodi, elegantne kohvilaud, nikerdatud esiosaga riidekapp, kuhu mahuvad kõik väikese printsessi riided. Mööbel võib olla käsitsi värvitud lille- ja muinasjutumotiividega.

Poiss eelistab pigem maalähedast mööblit Kasutage tumedat või heledat värvimata puitu. Erilise meeleolu loomiseks täiendage lasteaia sisustust huvitavate aksessuaaridega, näiteks piraatide kirstuga, kus poiss hoiab oma aardeid mänguasjad. Või valige mööblidisain, mis meenutab teile laevakabiini.

Mõni võib eelistada mööbliesemete valimist ükshaaval ja nende kokkupanemist kollektsiooniks: maalimislaud, mis näeb välja nagu portsu, mille lauaplaati saab täita viltpliiatsitega, pingi Ükssarvikud, muinasjutulised toolid, avarad riiulid ja isegi eriline mööbliese, näiteks salatoorium.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Triinu Puu

    Kas nendes 25 puidust lastemööbli mudelis on ka erinevaid värvivalikuid või on need saadaval ainult naturaalses puidu toonis?

    Vasta
Lisage kommentaare