...

25 parimat konsooli

Mööblikonsoolid võivad tänapäeval välja näha üsna kuninglikuna, isegi kui need on valmistatud uutest materjalidest ja tänapäevase tehnoloogiaga.

Sõna "konsool" Kõlab kuninglikult kaunilt ja elegantselt. Eriti populaarne oli see Prantsusmaal, sest mööblikonsoolid olid juba Louis XIV ja Louis XV ajal tavalised. Miks mitte tuua moodsasse korterisse mõni palee mööbliese, näiteks konsoollaud? Seda enam tänapäeval, koos klassikalise konsooli- Valmistatud puidust ja marmorist, kaunistatud nikerduste ja kullastusega Disainerid pakuvad ultramoodsat konsoolilaua välimust. Parim valik sellistest mööbliesemetest on MDF-ist, roostevabast terasest või akrüülist valmistatud konsoollaud, mida kaunistavad tänapäeval kasutatavad trükised või lasergraveeringud.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Sven

    Mis on mõned parimad konsoolid, mida soovitaksite osta?

    Vasta
  2. Kaie Toom

    Mis on sinu arvates kõige paremad konsoolid? Sooviksin teada saada, milliseid konsoole soovitad ja miks. Kas on mingeid konkreetseid mänge või funktsioone, mida peaksin kindlasti kaaluma? Aitäh ette!

    Vasta
Lisage kommentaare