...

20 Itaalia kööki

Populaarsed köögikomplektid Itaaliast – väljaspool konkurentsi. Kuid see pole ka üllatus: Itaalia köögid on kvaliteetsed ja esteetiliselt laitmatu. Veenduge siin avaldatud fotovaliku abil, mis on öeldud.

Võrratu disain

Päikeselise Vahemere köögikomplektide valik on vapustavalt rikkalik ja pakub igale maitsele sobivaid mudeleid. Oleme toonud teile fotosid disainerköökidest, moodsatest köökidest ja klassikalistest Itaalia köökidest. Itaalias kui Euroopa renessansi hällist ei ole tänaseni puudust andekatest loojatest, kes loovad võluvat ja elegantset, kvaliteetset ja funktsionaalset mööblit.

Apenniini poolsaarelt pärit tooteid iseloomustab eelkõige tipptasemel disain. Vaadake lähemalt mõnda meie Itaalia köögi kollektsiooni.

Itaalia disainerköögid, mille on projekteerinud mõned Itaalia ja maailma kuulsaimad disainerid.. arhitektid ja disainerid- Mööblitehase eritellimusel, mille hind on sageli isegi kõrgem kui klassikalise köögi oma.

Itaalia köögi klassika- Need on tõelised klassikud, sest nad on elegantsed, hästi proportsioonidega ja hästi viimistletud. Itaalia mööblivabrikud kasutavad ulatuslikult käsitööd: tislerid kaunistavad klassikalisi komplekte nikerdatud dekoratiivsete elementidega. Täispuidust esiplaanid.

Itaalia köögid kaasaegsed – tehase konstruktorite ja disainerite poolt kujundatud trendikad ja mitmekülgsed mööblikomplektid. Kaasaegsed köögid on odavamad kui klassikalised ja disainköögid, kuid sageli ei ole need kvaliteedilt ega välimuselt halvemad.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Ando

    Kas Itaalia köök on tuntud oma maitsvate pastaroogade või pizzade poolest? Milliseid traditsioonilisi Itaalia toite proovida soovitaksite?

    Vasta
  2. Evelin Aas

    Mis on sinu lemmik Itaalia köögi roog?

    Vasta
Lisage kommentaare