...

19 diivan ja diivanid

Aasia juurtega mugavad diivanid on kindlalt paigutatud lääne interjööridesse. Siin on nad saanud Euroopa funktsionaalsuse ja mitmekülgsuse, kaotamata seejuures oma põhieesmärki.

Idamaine mugavus, Euroopa disain

Sõna "diivan" ja "couchette" on sõnaraamatus erinevas tähenduses. Diivan – lai diivan, mille seljatoed ja käetoed on ühekõrgused. Diivan tuli Euroopasse Osmanite impeeriumist. Diivanvoodid on pärit Pärsiast. Magamisdiivan – lai madal diivan ilma seljatoeta. Nende kahe mõiste ühisosa on nende eesmärk Täiuslik puhkepäev. Euroopastunud diivan ja diivan erinevad oma idamaistest prototüüpidest. Näiteks võib päevavoodi olla madala seljatoega ja ühel või mõlemal küljel käetoed. Diivani käetoed võivad olla madalamad kui seljatugi või isegi puududa.

Kaasaegne tahtta diivanid Neil on terve rida mugavaid funktsioone: kokkupandavad käetoed, lamav seljatugi, eemaldatavad moodulid, eemaldatavad padjad. Neil on tugev raam, polsterdatud polüuretaanist vahtpolsterdusega iste, mille elastsus on antud elastsete rihmadega.

Diivan on ideaalne päevaseks lõõgastumiseks Istudes, lamades, pooleldi lamades, padjal lamades. Kaasaegne diivan, mis on pärinud oma esivanemate peamised disainijooned, sobib tänu oma moodsale disainile hõlpsasti igasse Euroopa interjööri.

Vaadake meie fotovalikut, et saada aimu diivanitest, mida nende tegijad on paigutanud päevavoodiks või diivaniks.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Mihkel

    Kas 19 diivaani ja diivanit on osa lao pakkumisest või müüakse neid eraldi? Milline on nende diivanite hind ja kas neid saab ka tarnida koju?

    Vasta
  2. Eva-Liisa Kivisoo

    Mis on 19 diivan ja diivanid? Kas see viitab diivanite arvule? Kas võiks olla ka mingi muu tähendus diivanitele? Võib-olla seostub see mingi sündmuse või kogemusega? Oleks huvitav rohkem teada saada, et paremini mõista selles tekstis kirjeldatud situatsiooni.

    Vasta
Lisage kommentaare