...

15 punutud tooli teie koju

Punutud tugitool – mitte tingimata aia aksessuaar. Rotangist valmistatud tugitooli võib paigutada elutuppa, lisades sisustusele värvi ja tähistades istumisala.

Enamik meist arvab, et punutud toolid on puhtalt maalähedane mööbel, mis peaks olema aias või verandal. Noh, rotangist tugitooli ( nagu ka muud punutud mööblit ) saab kasutada ka linnakorteris, näiteks puhkealal.

Rotangist tugitool võib olla täielikult rotangist valmistatud On rotangist raam ja kududa. Kuid sagedamini on kombineeritud mudeleid, kus selja ja külgede punutud osa on valmistatud rotangist ja raamiks on puit või metall. Üsna silmatorkav on rotangist ( tooli korpus ) puit ( käetoed, jalad ) ja nahast ( padi ) kombinatsioon;.

Vastupidiselt stereotüüpidele on punutud toolid saadaval erinevates stiilides, mitte ainult maal. Rotangist tugitool on põhimõtteliselt mööblitükk, mis sobib peaaegu iga sisekujundusega Valige õige mudel, mis sobitub ümbruskonnaga. Saate leida klassikalisi kiiktoole, punutud kontoritoole ja pöörlevaid toole. Ja koloniaalstiilis punutud tugitoolid.. nikerdatud kaunistatud, kunstlikult vananenud – Need näevad välja nagu väikesed troonid ja võivad saada teie maja tõeliseks pärliks.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Kalle Kala

    Kas need 15 punutud tooli on saadaval erinevates stiilides ja värvitoonides vastavalt minu kodu sisustusele?

    Vasta
Lisage kommentaare