...

14 moodsat stiili koridori mööblit

Kaasaegse koridori stiil on minimalism ja kompaktsus. Isegi avarates korterites ei tohiks koridori mööbel muuta ruumi liiga segaseks. Selle ülesanne on aidata meil kokku pakkida ja "välja minna", jättes samal ajal piisavalt ruumi, et liikuda.

Olenemata sellest, millist kaasaegset elustiili te silmas peate, on palju võimalusi, kuidas oma eluruumi sisustada High-tech, avangard, pop-art või loft Kaasaegne elutoa komplekt peaks ühendama kaks asja: olema esteetiliselt meeldiv ja funktsionaalne nagu kosmoselaeva kokpit. Seepärast eelistavad nad lihtsaid vorme ja väldivad mahukaid riidekappe. Selline paigaldusviis kasutab kõige paremini ära väikesed ruumid ja väldib koridori ummistamist asjadega, millega te ei tahaks seda ummistada, kui seal oleks tühjad riiulid. Selles pildivalikus tutvustatakse moodsat koridorimööblit: fotodelt on selgelt näha, et isegi ilmselge minimalismi juures meeldivad disainilahendused paljudele asjatundjatele Raamide ilu ja rikkalikkust suurendab kallite materjalide, kõrgläikega ja lehtpuidust viimistluse kasutamine.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Ants Uustalu

    Millised on teie soovitused 14 moodsa stiiliga koridori mööbli kohta?

    Vasta
Lisage kommentaare