...

13 plastikust aiatooli

Plast on vastupidav välismõjudele ja tootmistehnoloogia võimaldab teil realiseerida kõige julgemaid disainifantaasiaid ja luua stiilne toolimudel, mis sobib nii aeda kui ka koju.

Stiilsed toolid
stiilne kodu

Plastiktoolid villade jaoks aiamööbli parim versioon mitmest aspektist lähtuvalt. Need sobivad suurepäraselt nii kuumade kui ka külmade temperatuuride puhul. Teiseks on plastist aiatoolid piisavalt kerged, et neid saaks sageli ühest kohast teise liigutada. Kolmandaks, miks mitte kasutada neid ka aias ja kodus? Selline idee peaks meeldima eriti inimestele, kellele meeldib kõik stiilne ja ebatavaline, sest see on plastiktoolid maamajadele esitada palju disainimudeleid oma ridadest peen ja ebatavaline kuju ja kujundus, erksad värvid, mõnikord ka sisevalgustus või muud ootamatud üllatused.

Disainerite mudelite ja popkunsti fännidele on siin meie toimetuse fotovalik villade plasttoolide kohta.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Hardi

    Kas see plastikust aiatool on vastupidav ja ilmastikukindel?

    Vasta
  2. Grete Kruus

    Kas need aiatoolid on vastupidavad ja ilmastikukindlad? Kas nad sobivad kasutamiseks ka aastaringselt või tuleb neid talvel hoida kuskil varjus? Millist hooldust need toolid vajavad? Kas need on mugavad istuda ja kas neil on reguleeritavad seljatoe kõrgused?

    Vasta
Lisage kommentaare