...

13 kingade hoiustamise ideed garderoobi jaoks

Enne kui hakkate oma kodust garderoobi korraldama, peate mõtlema selle täitmisele, sealhulgas määrama eelnevalt kindlaks kingade hoiukohad. Parimate võimaluste valimine.

Jalatsiriiulid

Garderoobid on suures hinnas – ja nii tulevad nad koos riiulite, sahtlite, riputite, riiulite, korvide ja muuga, et hoida oma garderoobi parimas korras. Kuid oma sisemise garderoobi saate alati ise korraldada ja tellida endale sobivaima ruumi.

Toimetuse fotokomplekti teema ideed jalanõude hoiustamiseks garderoobis. Vaadake pilte ja vaadake, millised hoiuvõimalused teil on meeles. Keskendu eelkõige oma kingakollektsiooni suurusele.

Lihtsaim ja mitmes mõttes kõige mugavam variant – Ruumikas, täiskõrguseline kingahoidja. Või võite tellida riiulid, mis paigutatakse riidehoidjate alla. Pange õhtul ärikostüümi alla riiulile paar kingi ja hommikul enne tööle minekut ei pea te muretsema, mida kanda. Hoidke treeningkingad trenniriietuse kõrval ja kingad üleriietuse kõrval Kõik on omal kohal.

Selleks, et teie kingad ei oleks segaduses, võib jalutusriiuli paigaldada jalutusriiulisse, millel on kas tühjad või läbipaistvad uksed, mis näitavad teile, kus teie kingad asuvad. Garderoobiriiuleid on kahte tüüpi: mõned on väljatõmmatavate riiulitega ja teised metallriiulitega vastupidavam materjal kui puit. Pange tähele ka riiulite nurka. 45-kraadise nurga all asetsevad riiulid on küljelt paremini nähtavad ja neid saab kasutada mitte ainult kingade, vaid ka saabaste hoidmiseks.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Erik

    Milliseid kingade hoiustamise ideid soovitaksite garderoobi jaoks?

    Vasta
  2. Kersti Nõmm

    Kas saaksite jagada ehk mõnda kingade hoiustamise ideed garderoobi jaoks? Kuidas saab kingad kenasti organiseerida ja hoida? Mida soovitaksite teha, et kingi pikka aega heas korras hoida? Aitäh!

    Vasta
Lisage kommentaare