...

13 jalatsikapi mudelit

Et te ei peaks koju jõudes oma kingi ukse taha jätma: ruumikas ja stiilne kapi ukse juures. Need mitte ainult ei päästa koridori jalanõude segadusest, vaid ka kaunistavad seda.

Kingad, saapad ja saapad

Suured pered leiavad piisavalt palju kingapaare, et hoida neid terves riietusruumis. Kuid üha vähem inimesi peseb tegelikult oma kingi ja paneb need koju jõudes garderoobi. Tavaliselt võtame kingad lävepakul jalast ja jätame need sinna. Selle tulemusena koguneb aja jooksul ukse alla muljetavaldav hulk kingi, mis jäävad jalge alla ja muudavad koridori segaseks.

Saali kingakapid võivad aidata meil seda probleemi lahendada. Need kompaktsed põrandal seisvad kapid on suurepärased oma praeguste saabaste, saapaid ja kingi hoiustamiseks, samuti kingahooldusvahendite hoidmiseks ülemistes sahtlites.

Et valida oma koridori jaoks õige, mõelge oma "mantli garderoobi" suuruse peale. Esikus on pikk ja ruumikas kingakapp, millel on sügavad riiulid täies kõrguses. Neis saab hoida kuni kümme kuni viisteist paari kingi. Teised saali kingakastid on kompaktsed ja sobivad kitsastesse koridoridesse, kuid mahutavad vaid paari saapaid ja paar kingapaari. Saalikapp on varustatud sulgudes olevate hingede- või õõtsuvate ustega, sageli on sellel paar välja kerivat sahtlit igasuguste kingatarvikute hoidmiseks. Kaasaegsed mudelid on valmistatud metallist, plastikust, MDFist ning kaunistatud spooni, laki, peeglite ja moekate trükistega. Looduslikust puidust valmistatud klassikalised kingakapid on töödeldud spetsiaalse ühendiga, mis takistab mööbli kuivamist ja väändumist.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Kärt Tammik

    Mis on sinu lemmikul mudel 13 jalatsikapiga?

    Vasta
Lisage kommentaare