...

23 Wenge moodulmööbli mustrid

Eksootiline wenge puit rõõmustab silmi oma huvitavate toonide ja tekstuuriga. Pole ime, et seda kasutatakse kõrgekvaliteediliste modulaarsete hoiusüsteemide ja muu mööbli spoonimiseks.

Väärispuit

Kallist wenge spooni kasutatakse laialdaselt moodulimööbli dekoratiivseks viimistluseks puit, tuntud ka kui Aafrika roosipuu. Elutoa, raamatukogu, tööruumide ja teiste maja ruumide mööbel, mis on viimistletud tumeda wenge spooniga, paistab tänu ilusale tekstuurile ja huvitavatele šokolaadi toonidele silma igal taustal.

Muud moodulimööbli väärispuidust spoonid on sageli wenge'ile vastavaks toonitud. Spoon on kaetud ( akrüül, polüuretaan, nitrotselluloos ) see takistab mööbli enneaegset korrosiooni ja vananemist. Ja sa võid kasutada klaasi, tekstiili, seinakattematerjale, metalli ja palju muid materjale oma fassaadide kaunistamiseks.

Kaasaegne moodulmööbel, mis on atraktiivse disaini, stiilse sisustuse ja väärikate puidutoonidega. Pärast toimetuse pildivaliku lugemist eelistavad paljud inimesed ilmselt wenge-puitu.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Kertu Kask

    Kas keegi oskaks kirjeldada, millised on 23 Wenge mudeli moodulmööbli mustrid? Kas neil on erinevad värvid või tekstuuri variatsioonid? Kas võimalik oleks näha pilte või kirjeldust nende kohta? Tahaksin saada täpsemat teavet enne otsustamist. Aitäh!

    Vasta
Lisage kommentaare