...

15 täispuidust voodit

Looduslik ilu või külluslik disain – kumba valida?? Täispuidust voodeid valmistavad tootjad rõhutavad loodusliku materjali eeliseid.

Milline täispuidust voodi on teie jaoks õige?? Erinevad täispuidust voodeid valmistavad ettevõtted rõhutavad täispuidust voodite loomulikku ilu erinevalt. Mõned valivad täispuidust voodid, mis kasutavad maksimaalselt ära looduslikku materjali ja valivad pöögi, lubja, mahagonipuu või pehmepuu. Teised valivad dekoratiivse tee, kus puit on lihtsalt suurejooneline taustaks täispuidust voodi rikkalikule viimistlusele. Tulemuseks on voodi, mis on valmistatud kirsi-, kirsi- või pähklipuust ( sageli poleeritud või vananenud ) patina, foolium, dekoratiivsed õmblused või isegi optilised kiud kui öövalgustus.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Hanna Paju

    Kas need 15 täispuidust voodit on müügis või mida täpselt soovite nende voodite kohta teada saada?

    Vasta
    1. Kristo

      Need 15 täispuidust voodid on müügis. Kas soovite teada nende hindu või mõnda muud informatsiooni nende voodite kohta?

      Vasta
Lisage kommentaare