...

15 fotot vannitoa riiulitega

Kui teil ei ole piisavalt ruumi oma vannitoas mööbli jaoks, võite leppida riiulitega. Ruumikad või kompaktsed, moodsad või klassikalised – ilusad ja funktsionaalsed riiulid muudavad vannitoa kauniks ja funktsionaalseks.

Detail, mida meeles pidada

Kosmeetikatooted, tualett-tarbed, kodupuhastusvahendid, vannitekstiilid.. Me hoiame kõiki neid asju vannitoas spetsiaalselt selleks otstarbeks mõeldud hoiukapis. Kuid mitte kõigis vannitubades ei ole piisavalt ruumi kapi või riiulite paigutamiseks. Seintel on alati vaba ruumi riiulite jaoks. Ja avaras vannitoas ei saa ilma riiuliteta asju hoida, mida on vaja käepärast hoida. Valige suurus, konfiguratsioon ja paigutage see, kuhu soovite: valamu kohale, duši all või ruumi nurka.

Vannitoa riiuleid saab kasutada mitmel praktilisel eesmärgil. Esimesed asjad, mida me neile peale paneme, on šampoonid, kreemipurgid, hambaharjad ja hambapasta. Mõnikord on duširiiulid varustatud ka rätikuhoidjatega või käepidemega, mis püüavad riideid kinni, kui dušist välja jooksete. Mõnede riiulite korpus pakub sisemist hoiuruumi kätele, salvrätikutele, raseerimisvahenditele, kontaktläätsedele ja muudele vajalikele asjadele.

Vannitoa riiuleid ei tohiks pidada mitte ainult funktsionaalseks täienduseks interjöörile, vaid ka silmapaistvaks dekoratiivseks elemendiks. Minimalistlikud ja klassikalised vannitoa riiulid, mis on valmistatud metallist, lamineeritud või spoonitud puitlaastplaadist, keraamikast, klaasist, täispuidust, varustatud LED-valgustusega, elegantsete kronsteinide, graveeringute ja joonistustega, tõmbavad tähelepanu oma väljenduslike joonte ja harmoonilise pildiga.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Markus Kivimägi

    Kas on võimalik näha neid 15 fotot vannitoa riiulitega?

    Vasta
Lisage kommentaare