...

13 magamistuba Hispaaniast

Mõne inimese jaoks on magamistuba koht, kus saab puhata, teiste jaoks on see tegevusruum. Hispaania iseloomuga magamistuba ühendab endas nii.

Vallutamishimu on hispaanlaste veres. Ei ole üllatav, et Hispaania magamistoamööbel on piisavalt kiiresti suutnud võita inimeste südamed üle kogu maailma. Mis neid paelub? Üks peamisi põhjusi Lojaalsus traditsioonidele. Enamikul Hispaania mööblivabrikutel on pikk ajalugu ja sealse käsitöö saladused on põlvest põlve edasi antud. Hispaanlased hindavad käsitööd, mistõttu on mööblil rohkesti dekoratiivseid elemente. Voodite peaosad, voodijalad, kirstud, öökapid ja öökapid on sageli nikerdatud, kaunistatud kullatud lehtedega või keerukalt värvitud. Capitone'i polsterdus ei ole vähem populaarne. See annab mööblile erilise võlu.

Ükskõik, milliseid disainitrikke hispaanlased meid ka ei hellitaks, materjalide kvaliteet on esikohal. Kogu mööbel, olenemata stiilist, on valmistatud peamiselt väärispuidust, mis on keskkonnasõbralikult peitsitud ja immutatud ning polsterdatud naturaalsete kangaste ja nahaga. Teine Hispaania magamistoamööbli eripära on selle soliidsus. Iga üksus on hästi kujundatud ja selle jalad on kindlalt paigas. Te ei taha niisuguses magamistoas lihtsalt lebotada, vaid saada hea uni.

Mis puudutab magamistoa stiili, siis hispaanlased eelistavad klassikalist. Järgnesid modernism ja minimalism. Värvides domineerivad "rahulikud" värvid toonid: pruun, beež ja valge. Vaieldamatu eelis on ka terviklik lähenemine magamistoa kujundamisel, mis pakub Hispaania tehastele. Nad valmistavad mitte ainult mööblit, vaid ka valgust, tekstiile ja aksessuaare ühes stiilis, et anda ruumile terviklikkus ja täielikkus.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Martin

    Kas 13 magamistuba Hispaaniast oli lemmik? Kuidas oli selle ruumi sisustus? Kas tuba oli hubane ja mugav? Kas seal oli ilus vaade või midagi erilist? Oled sa seal varem viibinud või kasutasid seda kohta lihtsalt ööbimiseks? Tahaksin rohkem teada saada selle erilise magamistoa kohta!

    Vasta
  2. Rando Kiis

    Kas 13 magamistuba Hispaaniast on saadaval rendiks või müügiks? Kui jah, siis oleksin huvitatud saamaks lisateavet nende kohta. Kas need asuvad linna lähedal või maapiirkonnas? Milline on üldine seisukord ja millised on ruumide suurused? Kas need on varustatud mööbli ning kõigi vajalike mugavustega? Mis on hind ja millised on rendi- või müügieeskirjad? Oleksin tänulik, kui saaksite jagada üksikasju selle põneva pakkumise kohta. Aitäh!

    Vasta
Lisage kommentaare