Trend: kohvri stiilis mööbel

Ookeanilaevade ja kruiisilaevade sisustus. Sisekujundajad loovad aktiivselt esemeid, mis meenutavad eksimatult kohvreid.

Reisija kapp

Esimeste reiside ajalugu koos mööbliga. 14. sajandil., Kui polnud mitte ainult sahtlit, vaid ka kohvrit, hoidsid eurooplased oma kleite kirstudes. Nad toimisid reisikottidena, aka andis elu esimesele sahtlile. Sahtlitega mööbli leiutamine ulatub tagasi aktiivsete merereiside, Põhja-Ameerika uurimise perioodi.

Selleks, et mahukat kirstu oleks mugav kaugetele rännakutele kaasa võtta, oli see valmistatud kahest osast: üks oli paigaldatud teise kohale. "Korralikud" klassikalises stiilis eksemplarid – taastrükid esimeste Ameerika istutajate seadetest – on ikka veel kahest elemendist valmistatud.

Pildil: Eichholtz'i 2-kohaline kirstu komplekt Di-150 / 03349.

Neile, kes on "purjetamas"

Ookeanilaeva stiil. Tehke kummardus 1920ndate aastate kruiisi stiilile ja tundke end nagu oleksite luksusliku ookeanilaeva pardal: justkui sõidaksite kaugetele randadele, mitte lihtsalt kohtute hommikuti oma magamistoas- sest sinna mahub ookeanilaeva inspireeritud kapp. Ja kui sul ei ole palju sahtleid, mida täita, siis osta retrohõnguline kohver ja hakka reisima!. Uute asjade jaoks. Saabudes saab sellest nii hoiukoht kui ka sisekujundus.

Ookeanilaevade ja merekruiiside vaimus olevad riidekapid ja kirstud on lisaks paljudele sahtlitele varustatud ka väljatõmmatava istme ja väljatõmmatava lauaga.

Nende jaoks, kes jäävad kaldale

Kohvrid siseruumides — populaarne sisustustrend. Kohvilaudade ja öökappide asemel võite kasutada nii tõelisi vintage-kotte kui ka kirstusid või osta täieõiguslikke mööbliesemeid, mis on kaunistatud vintage-kohvriks. Valige oma maitsele sobiv mudel.

Loe edasi  Trendikas Sicis mööbel

Populaarne trend – mööbel, mis näeb välja nagu kohvrid. Kõige levinumad vormid on kohvilaud, öökapid ja kirstud.

  • Globtrekker Aero Chest sahtli kapp Restoration Hardware poolt.
  • Kirst Cooper 06321 sahtlituba Eichholtz'i poolt.
  • FA0060124-0321 sahtlikapp, tehas IFAB.
  • DB003091, mille on koostanud Dialma Brown.
  • Trunk Ny-Nice 1933 / 05959 by Eichholtz.
  • Trunk 6810.0013 by Curations Limited.
  • Da gama kampaania küljelaud, mille on loonud Andrew Martin.
  • Howard Kilim sahtlituba, tehas Andrew Martin.
  • Zion kirstu sahtlid Rugiano.
  • Maggi Massimo DSC 1751 / baule bar.

Kontori ja reisimise jaoks

Puhketuba kohvris. Eelmisel aastal näidati Milano näitusel huvitavat kontseptsiooni: kohver, mille ruum on 4 ruutmeetrit. Ruumi sisemus. Positsioneeritud mudelina näiteks seljakotiränduritele või reisijatele, kes vajavad hostelis oma privaatset ruumi. Sisu "pagasi" sisu lahtivõetuna liikuvaks ruumiks nõukogude füsioteraapia ruumide eeskujul. Seestpoolt – voodi, laud, jakk, riidekapp. Ja mitte mis tahes, vaid disainerite omad: Flosi lühtri ja tekstiilid Creation Baumannilt.

Holello, diz Alberto de Luca jaoks Das Konzept.


Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: