...

9 populaarset küsimust täispuhutavate diivanite kohta

Täispuhutavad diivanid on tavaliselt ajutine meede, kuid nende ostmine tekitab siiski palju küsimusi.

? Millist tüüpi diivan valida: kokkupandav või lahtikäiv??

See sõltub rakendusest. Kui teil on vaja pehmendusega istekohta lihtsalt raamatu või filmide vaatamiseks, piisab kokkupandud diivanist. Kui teil on vaja lisavoodit – Kui soovite teisaldatavat diivanit ( täispuhutavat diivanvoodit ). Tavalisel täispuhutaval diivanil ei saa magada.

? Kas sa saad kogu aeg täispuhutaval diivanil magada??

ajutine meede. Tootjad ei täpsusta, kui kaua või kui tihti peaksite täispuhutavat magamisdiivanit kasutama. Spetsiaalsed sisemised vaheseinad annavad voodile vajaliku jäikuse ja toetavad magava inimese keha. Nii et diivanil on üsna mugav magada. Kas soovite seda kasutada alalise voodina?? Juhindu oma tunnetest. Kuid tavaline voodi on teie seljale siiski parem. Ja täispuhutav.. ajutise meetmena

? Kas ma võin kasutada täispuhutavat diivanit õues??

Korteris ja maakodus. Täispuhutav mööbel on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Kuid seda tuleb käsitseda ettevaatlikult: ärge pange seda kokku järskude temperatuurierinevustega &#40, sest see muudab materjali hapraks ja diivan saab pragunenud ) ning asetage see ainult tasasele pinnale ilma teravate esemeteta Sa ei pea muretsema kivide, okste või klaasikildude pärast. päike ja vihm ei karda neid mudeleid.

? Kas te ostate täispuhutava diivani, kui teil on lemmikloomad??

Küüne kaitse. Kassid ja koerad võivad väga kergesti kahjustada “õhu” diivani vinüülkesta mööbel. Kuid isegi lemmikloomadega saate osta täispuhutava diivani. Et kaitsta seda teravate küüniste ja hammaste eest, õmblege tihedast kangast kaitsekate.

? Kas täispuhutavate diivanite valmistamiseks kasutatav materjal on teile kahjulik??

Praktiline ja turvaline. PVC-st valmistatud täispuhutav mööbel. Materjal on inimese tervisele ohutu ja seda võib kasutada isegi lastemööbli valmistamiseks. Näiteks Intexi täispuhutavatel diivanitel on ROSTESTi kvaliteedisertifikaat, mis kinnitab nende ohutust.

? Kas diivanit saab puhastada tolmuimeja või autopumba abil? ?

Spetsiaalne pump on parem. Loomulikult ei keela keegi eksperimenteerimist, kuid ei ole mingit garantiid, et kõik õnnestub. Autopumba, tolmuimeja või fööni rõhk ei pruugi vastata täispuhutava diivani maksimaalsele lubatud rõhule. See on seotud mööbli seinte lõhkumisega ja selle ebaõnnestumisega. Nii et kui pump ei kuulu komplekti, on parem osta spetsiaalne, keskendudes diivani parameetritele.

? Kui kaua kestab täispuhutav diivan??

Kõik on individuaalne. See, kui kaua teie mööbel kestab, sõltub eelkõige sellest, kuidas te seda kasutate. Tootja kinnitab, et täispuhutav diivan võib teenida 2-3 aastat. Ettevaatlikul omanikul võib see elada isegi 5-6 aastat. Kuid garantiiaeg on palju lühem paarist nädalast kuni kuue kuuni. Kontrollige alati enne ostmist.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Markus Kivimägi

    Kas täispuhutav diivan on mugav ja vastupidav? Kas sellel on võimalik istuda pikemalt aega? Kui kaua võtab aega diivani täispuhumine ja milline on selle puhastamine? Kas diivanitel on erinevad suurused ja disainid? Kas neid saab kasutada nii sise- kui ka välitingimustes? Kuidas on diivanitel tagatud stabiilsus ja ohutus? Millist materjali kasutatakse diivanite valmistamisel? Kas need on veekindlad? Millised lisatarvikud on diivanitega kaasas? Kas nende kasutamine nõuab palju hooldust?

    Vasta
Lisage kommentaare