...

25 lastemööblit

Meie lapsed väärivad parimat: kõige ilusamat lastemööblit ja sisustusaksessuaare näitab fototoimetus.

Kõike head lastele!

Parim lastemööbel stiilsed ja mugavad komplektid, funktsionaalsed koolimööblikomplektid, elegantsed aksessuaarid ja üksikud mööbliesemed, mis suudavad tuua lapse magamistuppa mugavust ja hubasust. Ja kui valite kvaliteetse, ilusa mööbli tuntud tootjatelt, saate anda oma lapsele mugavust ja ruumi mängimiseks.

Kui teie eesmärk on sisustada väike ruum, on kompaktne lastemööbel parim funktsionaalne lahendus. Tõenäoliselt oleks teile kõige parem moodulkorruse voodi, mida saab lahti võtta ja teha kaheks eraldi voodiks, multifunktsionaalne käepidemega jakk, mida saab kasutada tooli, kohvilauda või isegi riiulina, polsterdatud kiiktool, mis võib asendada kiikhobust käetugede puudumise tõttu.

Originaalne lastemööbel loob erilise atmosfääri- Muinasjutuline, fantastiline, täis sümboleid ja asju, mis last huvitavad. Kui ainult peakomplekti punk-rock stiilis Seal on punane ja must värvipalett, stiilne nahast ja neetidega mööbel, ekstravagantsete printidega kaetud tapeedid, aksessuaarid ja mitmesugused muusikaga seotud esemed.. Elektrikitarri matid, mikrofonikujuline lamp. Keskkond paneb noore rokkari tundma end nagu kala vees.

Kaunis beebimööbel paneb noore printsessi armastama klassikaliste motiividega peen mööbel, samuti populaarsete tegelaste ja mänguasjadega kaunistatud mööbel, näiteks Jaapani kiisu “Hello, Kitty”.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Argo Puu

    Kas 25 lastemööblit tähendab, et ma pean ostma 25 erinevat mööblieset lastetoa jaoks või kas see on lihtsalt viide erinevatele variantidele, mille seast valida? Kas teie kataloogis on olemas erinevat tüüpi lastevoodid, riiulid, kirjutuslaud jne või on see üks komplektne komplekt 25 mööbliesemest? Palun täpsustage.

    Vasta
Lisage kommentaare