...

20 trendikat plastist tugitooli

Barokkmudelid, lillepunga kujul, teatrimaskina. On ka teisi imetlusvÀÀrseid plastist tugitoole.

Plastilised metamorfoosid

Tugitoolid on trendikad, valmistatud ebatĂŒĂŒpilistest materjalidest, esteetilise identiteedi ja originaalsusega suurepĂ€rane vĂ”imalus muuta interjöör ilusamaks ja huvitavamaks.

Kui te ei karda kalduda kÔrvale tavapÀraselt aktsepteeritud standarditest, siis eelistate tÔenÀoliselt plastist tugitooli. See eristub traditsioonilisest puitmööblist ning lisab vaheldust ja vÀrskust muidu vÀljakujunenud Ôhkkonda. Mitmesugused keerulised plastikujundid sobivad nii avaratesse elutubadesse kui ka miniatuursetesse magamistubadesse.

TĂ€nu materjali vastupidavusele ja tagasihoidlikkusele on plastist tugitool nii kodus kui ka vabas Ă”hus RĂ”dul, terrassil, terrassil, aias Ă”unapuu all. Plastik – materjal on kerge, mis tĂ€hendab, et polĂŒetĂŒleenist, polĂŒkarbonaadist vĂ”i akrĂŒĂŒlist valmistatud tooli saab hĂ”lpsasti ĂŒhest kohast teise liigutada.

Plastist tugitoolide disaini mitmekesisus ĂŒllatab igaĂŒht. On palju elegantseid, ergonoomilisi, moodsaid, futuristlikke ja ebatavalisi ootamatute vormide ja disainiga mudeleid. On ka viiteid klassikalistele stiilidele. NĂ€iteks nikerdatud krooniga barokne tugitool ja vÀÀnatud kĂ€etoed nĂ€evad ĂŒsna ehtsad vĂ€lja ning te ei arvakski, et see on valmistatud polĂŒetĂŒleenist, kasutades rotatsioonivalu protsessi.

Sa tahad lihtsalt lÔÔgastuda selles polsterdatud tugitoolis, millel on karpikujuline iste See nÀeb hubane ja soliidne vÀlja ning on valmistatud taaskasutatud plastist. Plastist toolid ei avalda muljet mitte ainult oma vÀlimuse, vaid ka mugavuse ja funktsionaalsusega on olemas suurepÀrased kiiktoolide mudelid looduse vaatlemiseks, kudumiseks vÔi unistamiseks ning lamamistoolid arvutiga töötamiseks.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke nÀpunÀiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Kadri Rebane

    Kas saaksite soovitada mÔnda kaasaegset ja stiilset plastikust tugitooli, mis on praegu moes? Tahaksin oma kodu interjööri uuendada ja vajaksin mÔningaid ideid. AitÀh!

    Vasta
Lisage kommentaare