...

20 Armastuse diivanid

Love-sit – diivan kahele. Sellel on kompaktne ja sageli romantiline disain. Armastusistmeid vĂ”ib leida erineva otstarbega siseruumides, vĂ€ikestes korterites ja isegi kontorites.

Armastuse-istmed on loodud armastajate jaoks, nagu nimigi ĂŒtleb vĂ€ikeses diivanis, mis ei mahuta rohkem kui kahte inimest. Seda mööblit vĂ”ib kirjeldada kui kahekohalist diivanit vĂ”i tugitooli pikendust. Kuna nad on nii kompaktsed, sobivad nad suurepĂ€raselt vĂ€ikestesse ruumidesse. Sageli kuuluvad need ka mööblikomplektidesse, mis tĂ€iendavad peamist diivanit. EesmĂ€rk, milleks lav- sait algselt loodi- ĂŒhendada kaks armastajat, vĂ€hendada nende vahelist ruumi, eraldada neid "kolmandast ĂŒleliigsest" – Sageli mÀÀrab mudelite kujunduse. Need minisohvad mĂ”juvad romantiliselt ja intiimselt: traditsioonilistel lamamistoolidel on sageli pehmed kontuurid, sĂŒgavad istmed ja kĂ”rged kĂ€etoed, mis loovad tagasihoidliku efekti, ning need on polsterdatud pĂ”nevates vĂ€rvides.

Love-sit nÀeb hea vÀlja korteris koos noore paariga. Vanemad paarid saavad endale lubada ka diivanit kahele, mis on esteetiliselt diskreetsem ja austusvÀÀrsem.

Minisohva ergonoomika ja praktiline mugavus on viinud selleni, et kontorisisustuses kasutatakse kahekohalisi istmeid. Neid leidub vastuvĂ”turuumides, töötajate ootesaalides ja kontorites. Kontori minisohvad on tĂŒĂŒpiliselt lakoonilised ja ranged: terav siluett, nahast vĂ”i vastupidavast kangast polsterdus, ainult klassikalised, tagasihoidlikud vĂ€rvid.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke nÀpunÀiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Pille Paju

    Kas keegi oskab selgitada, miks 20 armastuse diivanit mainitakse selles tekstis? Kas need on mingid erilised diivanid vÔi on sellel vÀljendil mÔni teine tÀhendus? Sooviksin rohkem teavet selle kohta.

    Vasta
Lisage kommentaare