...

24 Kõrgtehnoloogilised köögid

Kõrgtehnoloogiliste köökide välised ilmingud – puhtad jooned, lihtsus, funktsionaalsus. Selle interjöör on kõrgtehnoloogiline.

Üks populaarsemaid stiile köögi kujundamisel Kõrgtehnoloogia. Mis teeb selle nii ahvatlevaks?? Kõrgtehnoloogilise köögi põhiprintsiip mitte midagi täiendavat. Siin ei leia te mitte mingeid pisiasju sisekujunduses, vaid puhtad jooned, korrektsed geomeetrilised vormid, proportsionaalsus ja ruumi maksimaalne ärakasutamine.

Enamasti on kõrgtehnoloogilised köögid hästi proportsioonidega ja rõhutatud saarega. Kõrgtehnoloogilisi kööke võib olla raske ette kujutada ilma kõrgtehnoloogia rohkuseta. Ja see on seotud seadmete, mööbli ja valgustusega. Kui valite kõrgtehnoloogilise köögi jaoks mööblit ja seadmeid, otsige "lahedaid" seadmeid Varjud, metallist ja klaasist detailid. Ka käepideme, kinnitusdetailide ja muu riistvara värv peab sobituma ruumi üldise stiiliga.

Kraanid ja torud jäetakse tavaliselt avatuks. See on natuke "asi" Kõrgtehnoloogia. Selle köögistiili põhivärvid on valge, hall ja must. Veel üks kõrgtehnoloogiliste köökide tunnusjoon sära. Siit ka ( suunatud valgusallikad ja &#41 taustavalgustus;.

Kui olete otsustanud kõrgtehnoloogia kasuks, siis pidage meeles selle köögi erilisi omadusi – see on kõik, mis on põgusate ja läikivate värvidega Stiil ja tehnoloogia.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Triin Vaik

    Kas 24 kõrgtehnoloogilist kööki on mõeldud restoranidele või koduköökidele?

    Vasta
Lisage kommentaare