...

21 väike köögilaud

Väike laud on jumalateenistus tagasihoidlikule köögile. Vaatleme kaasaegsete mööblitootjate pakutavaid mudeleid.

Väike, kuid nutikas

Köögis ei ole alati võimalik mahutada täielikku köögilauda Köök ja söögilaud ühes… Siinkohal tulebki väike köögilaud kasuks. On tavaline, et väikesed lauad on varustatud trafosüsteemiga. Mõned lihtsad parandused.. Väike köögilaud muutub söögilauaks. Üsna tavaline on väike köögilaud, mille lauaplaat on kokkuklapitav. Selle mudeli ilu seisneb selles, et selle saab kiiresti kokku ja silmapiirilt ära keerata, kui seda vajate.

Väike köögilaud võib oma tagasihoidlikust suurusest hoolimata olla väga mugav. Väikese laua vaieldamatu eelis on see, et seda saab hõlpsasti nurgast nurka, toast tuppa liigutada. Soojal aastaajal saab sellise laua hõlpsasti aeda või rõdule viia, et pidada õues teejoomine.

Kaasaegsed köögilauad võivad olla nii klassikalise välimusega kui ka täiesti fantastiliste piirjoonte abil. Vaatamata disainerite leidlikkusele tuleb siiski tunnistada, et kõige universaalsemad olid ja on endiselt väikesed ruudukujulised lauad köögi jaoks fotod sellistest mudelitest on esitatud ka meie valikus. Erinevalt ümmargustest laudadest ja mittetriviaalse kujuga laudadest võtavad nad vähe ruumi ja kasutavad olemasolevat ruumi paremini ära.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Aigar

    Kas 21 väike köögilaud on saadaval erinevates värvitoonides või ainult ühes?

    Vasta
  2. Henrik Kask

    Kas 21 väike köögilaud on valmistatud vastupidavast materjalist?

    Vasta
Lisage kommentaare