...

20 mööblit USAst

Euroopa mööbel ja sisustus on Eestil traditsiooniliselt tuntud ja armastatud. Ameerika Ühendriikide tootjad võtavad suuresti arvesse oma kaaskodanike eelistusi, nende tooted erinevad Euroopa omadest, kuid võivad ka Eesti tarbijale huvi pakkuda. Oleme valinud kõige huvitavamad mudelid.

Ameerikas on üsna palju tootjaid, igaühel neist on erinev stiil ja materjal, kuid võib välja tuua mõned ühisjooned. Esiteks, Ameerika ühiskond on väga konservatiivne ja see on suur osa sellest, et USAst pärit mööbel näeb välja nagu. Kõik tükid on palju massiivsemad, kõrgemad, laiemad, sügavamad ja suuremad kui nende Euroopa kolleegid. Ka viimistlustes – Ei mingeid väljamõeldud trükiseid ega rõvedaid värve. Ameerika ostjad valivad neutraalseid pruuni toone, naturaalseid kangaid, nahka ja kivi. Püüa vältida igasugust väljamõeldud pläma. Ameerika lühtrid on reeglina valmistatud metallist. Kõik stiilselt ja igaveseks.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Maret Raudsepp

    Kas 20 mööblieseme tellimine USAst on odavam kui kohalikust poest ostmine?

    Vasta
Lisage kommentaare