...

18 lastelauda: 2013. aasta parimad mudelid.

Ohutu imikutele, ergonoomiline koolilastele. Lasteaia tabel vastavalt lapse vanusele.

Lapse kasvades teeb laste laud lĂ€bi tĂ”elise arengu Alates beebi muutmislauast kuni tĂ€ieliku tööpinnani keskkooliĂ”pilaste jaoks. Viimasel ajal on lastemudelite perekond rikastunud mĂ€ngulaudadega. Imikud armastavad mööbliga mĂ€ngida, seega jĂ€lgige vĂ€ikelapse laua valimisel kvaliteetseid materjale ja ohutut kĂ€sitsemist. Head kooliĂ”pilaste töölauda iseloomustab hea ergonoomika – see vĂ”ib olla varustatud kĂ”rguse ja nurga reguleerimise, pjedestaaliga laua, klaviatuurilaua liuguriga, riiuliga tarvikute, raamatute, printeri, ekraanisÀÀstja jne jaoks..

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke nÀpunÀiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Liina Lepik

    Millised olid 2013. aasta parimad mudelid nende 18 lastelaua seas? Millised funktsioonid ja omadused tegid neist erakordsed ja soovitatavad valikud? Kas neid lapsi kasutatakse ikka veel vÔi on uuemad mudelid juba turule tulnud?

    Vasta
Lisage kommentaare