Villeroy Milano lisa & Boch

Villeroy & Boch lisab Salone del Mobile 2011 jaoks oma enimmüüdud Subway kollektsiooni vannitoamööblit.

Subway- üks populaarsemaid kollektsioone Saksa kaubamärgi Villeroy&Boch sortimendis. Alguses koosnes see ainult (vannitoa sisseseade; valamud, tualetid, dušikausid ja nii edasi. ) ja paigaldussüsteem. Nüüd on valikut laiendatud mööbliga, mis võimaldab luua ühtse vannitoa kujunduse.

Mööbliliini nimi on Subway 2.0. See sisaldab kõiki mugavaks sisustamiseks vajalikke vannitoatarvikuid: sirge ja kumerate frondidega valamu all olevad sahtlid, tühjade ustega seinakapid, avatud riiulid, peeglid ja mitmesugused tarvikud.

Mitmed disainilahendused, mille vahel valida. Pinnad on saadaval valge ( matt või läikiv ), petroolisinine või läikiv hall.

Tutvuge kogu Villeroy& valiku valikuga Boch.
Loe edasi  Lumi pakub valge värvi raamatute hoiustamist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: