Kohvilaud: 9 tüüpi

Milline kohvilaud sobib teie elutuppa?? See sõltub sellest, mida te soovite, et see teeks. Disainivariante on palju: vitriinid, riiulid, trafod jne..

Väiksem söögilaud

See on tõenäoliselt kõige levinum tüüp. ümmargune või ruudukujuline, neljal jalal või ühel keskmisel jalal. Selline tee- või kohvilaud erineb suurest söögilauast ainult oma suuruse poolest.

Seda tüüpi lauad, mis on söögilaua miniatuurid, on kõige levinumad.

tabelite komplekt

Eesti Crona tabelid müüakse ainult komplektina. Trio, duo või isegi kvintett – erinevate lauaplaatide ja -kõrgustega, et üksteise alla libistada. Lauad on kasutatavad nii rühmas kui ka eraldi laudade komplekt, mis on mõeldud teie korteri eri osadesse hajutamiseks.

Laudade komplekt aitab teil oma ruumi ümber korraldada, pakkudes näiteks igale külalisele isiklikku ruumi klaasi veini jaoks diivani või tugitooli kõrval.

Kõrvallaud

Kohvilaud on U-kujuline tagurpidi Ruudukujulise, harvemini ruudukujulise – ristkülikukujulise või pikliku kujuga ümmargune lauaplaat. Alumine külg libiseb diivani alla ja lauaplaadid ulatuvad üle istme.

Kõrvallaudade all mõistetakse sageli "kohvilaudu".

Milline mööbel on praegu moes?? – Meil pole aimugi! Valige, mis teile meeldib ja kus see teile meeldib. Me võime näiteks osta kirbuturult kallist diivanit ja sellega sobivat lauda. Ja vanemates kodudes, kus ruumide proportsioonid ei ole tüüpilised, võib isegi "aia tont" näida kunstobjektina.

Mis on praegu moes?? – Meil pole aimugi! Valige, mis teile meeldib ja kus see teile meeldib. Me võime näiteks osta kirbuturult kalli diivani ja sinna juurde sobiva kohvilauda. Ja vanemates kodudes, kus ruumide proportsioonid ei ole tüüpilised, võib isegi "aia tont" tunduda kunstobjektina.

Peida

Kõrvallaud

Neid näeb sageli kontorimööbli kataloogides. Aga seal on see ühendatud põhilaua ja "koduse" laua külge küljelaud Diivanile või tugitoolile.

Loe edasi  Poodiumvoodi interjööris: kuidas valida ja mida kaaluda

Kohvilaud

Kohvilaud on kohvilaud, mis on mõeldud ajakirjade ja ajalehtede lugemiseks ja hoidmiseks. See on kohustuslikus korras varustatud mahutitega "trükitud sõna" jaoks — …sahtlitega ja väljatõmmatavaga…

pressiosad on mõnikord peidetud tööpinna alla: selle elemendid tuleb üles tõsta ja enda poole tõmmata. ei ole haruldane, et kohvilaual on jala asemel vertikaalne ajalehekiosk.

Mitte iga kohvilaud ei ole varustatud ajakirjade hoiustamise funktsiooniga – ainult kohvilaud!

Trafo tabelid

See on terve rühm erinevate transformatsioonidega mudeleid. Mõned lauad on reguleeritava kõrgusega, teised on reguleeritava kõrgusega lauaplatsil, kolmas on mõlemad. On olemas selline konkreetne mudel nagu toetaja laud pikendatavate riiulitega lauad, et saaksite õlle või krõpsude järele jõuda ilma toolist ülespoole liikumata.

Mõnede laudade lauaplaate saab ümber kujundada – tõsta ja langetada, pikendada ja isegi laiendada ( välja klappida ).

Seisev laud

Tuletatud klassikalisest heuridoni tabelist ( see on ühe keskselt paigutatud mudeli nimi ). Kaasaegse mudeli ainus eesmärk Sobib originaalse vaasi, lambi või telefonikomplekti toeks.

Toetuslaudade välimus võib olla üsna erinev.

Vitriinilaud

Läbipaistva lauaplaadi all on kinnine riiul, kuhu peaksite panema ilusaid pisiasju: merekarbid, helmed ja isegi… Lemmik aluspesu. Mõned tootjad pakuvad integreeritud klaasist baariga väljapanekulauda.

Vitriinilaua klaasplaadi alla saab paigutada ilusaid nippe.

Kohvilaud

Nagu pilt või skulptuur, on ka kohvilaud mõeldud imetlemiseks. Üldiselt koosneb see rühm kuulsate disainerite mudelitest, mis on valmistatud uuenduslikest materjalidest ja ebatavaliste vormidega. Sellised kohvilaudad on isekeskis ilusad ja ei võimalda "prügistamist" ajakirja või vaasi kujuga.

Raske on ette kujutada nii ilusat dekoratiivset lauda "unustatud" kohvitassi ja ajalehega.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: