Garderoobi täitmine: lihtne ja odav

Kumba kappi soovite, kas odavat ja lihtsat või keerulist ja kallist? Kolmandat võimalust ei ole. Vaadake lähemalt oma eelarvevõimalust. Riiulite, sahtlite ja riiulite valimine.

Valides, millega oma garderoobi täita

Kapi täidis või kapi koos täidisega? Kui otsustate osta eritellimusel põhineva seadme, on teil väga palju erinevaid võimalusi. Te ( saate koos konsultandiga näitusesaalis ) luua oma ideed, kuidas riidekappi korraldada, nii et see vastaks kõigile teie vajadustele. Kui valite valmismudeli, peate leppima piiratud valikuga. Te ei pruugi olla rahul ühegi neist.

Pildil: Triplo – T29 by BoConcept.

Lihtne või keeruline? Garderoob – Eelnevalt kokku pandud või mõõtu järgi valmistatud sõltub selle sisemuse keerukusest. Näiteks valgustuse ja tõmbetangiga varustatud seade on tunduvalt kallim kui tavaliste riiulitega või lihtsa tõmbetangiga seade.

Kui palju kallim on? See omakorda sõltub sellest, kui palju kapp ise maksab. Kallimate ( täispuidust ) mudelite puhul on isegi kõige keerukama täidise hind sõna otseses mõttes "läinud" riidekapi enda hinnas. Pluss või miinus 500 dollarit riiuli kohta. Tšeki summa 8-10 tuhat. Dollarid. – mitte palju, ainult 5%. Miks mitte maksta lisamugavuse eest?? Või kui ostate 1000 dollari eest riietusruumi., lisage sellele summale veel 500, st veel 50% ( valgustuse, liftide jne jaoks. )- Ei ole üldse ökonoomne. Kuigi kõik variandid on võimalikud.

Riiulid ei ole ainult hoiustamiseks; need annavad teile ka õhku: te ei kasuta iga ruutmillimeetrit hoiuruumi targalt ( nagu näiteks sahtlit ).

Loe edasi  Archistudio kutsub teid seminaridele ja erinäitustele

Interjööri trikid&nbsp- mille pealt saab säästa? Saate paigaldada kaks riiulit &#nbsp- üks teise kohal sama riidekapi sektsiooni sees, säästes nii lisariiulite kulusid. Sa võid loobuda särgialusest ja asendada selle kokkuklapitavaga ( riidepuude riputamine tähendab vähem kortsu ja säästab reaalselt ruumi ) ning võid loobuda kingahoidjast. Ruumi ( ja rahaliste vahendite ) säästmiseks võib hooajalisi kingi hoida kastides ja lisada foto sisu. Ja mahukate sahtlite ja korvide asemel valige avatud riiulid, mis muudavad kõik nähtavaks ja kergesti ligipääsetavaks.

Nutikas täidis&nbsp- midagi, mida säästa? Saate paigaldada kaks riiulit&nbsp- üksteise kohale ühe ja sama riidekapi sektsiooni sees, mis säästab riiulite ostmise kulud. Särkide jaoks võib ära jätta käepärased särgihoidjad ( nende riputamine riidepuudele vähendab kortsumist ja säästab reaalselt ruumi ) või välja tõmmatavad kingahoidjad. Ruumi ( ja raha ) säästmiseks on hooajalisi jalatseid parem hoida kastides, mis hoiavad nende sisu fotode kaupa riiulil. Ja selle asemel, et kasutada kudumite hoidmiseks kalleid sahtleid ja korve, kasutage avatud väljatõmmatavaid riiuleid, mis muudavad sisu nähtavaks ja mille alla on lihtne ligi pääseda.

Peida

Riiulid

Mitmekülgne. Riiulid – Odavaim ja lihtsaim versioon garderoobi täitmisest. Saate nende peal hoida kõike, mida soovite, kuid arvestage nende kaaluga.

Raskete esemete jaoks sobivad kõige paremini metallist ja puidust riiulid, kergete esemete jaoks aga Riiulid on valmistatud klaasist, puitlaastplaadist, MDFist ja muudest materjalidest.

Ajutine või alaline? Garderoobi ostmisel peaksite arvestama, et mõnda riiulit saab teisaldada ja teisi – Mitte ( muide, viimaste arv on tavaliselt väiksem ).

Niinimetatud fikseeritud riiulid on kandvad, mis tähendab, et nad "hoiavad" raami koos kapiosadega garderoob ( mitte laguneda ). Need on varustatud kuuskantkruvide või ekstsentriliste kronsteinidega, mis hoiavad riiulit jäigalt korpuse küljes.

Loe edasi  Elutoa magamistoamööbel

Eemaldatavad riiulid on sageli kinnitatud nurkadega ( plastist või puidust ).

Mida kallim on riidekapp, seda rohkem riiulite ümberpaigutamise võimalusi pakub tootja. Fotonäide: boiserie moodulitest valmistatud garderoob – absoluutselt kõik riiulid ja sahtlid on reguleeritavad soovitud kõrgusele.

Väljatõmmatavad sahtlid

Mitte liiga odav. Rangelt võttes on klassikaline sahtli sahtliks Üsna keeruline ja seetõttu kallis toode. Riidekapi sahtlid koosnevad korpusest ja põhjast ning väljatõmbemehhanismist, mille osad on kinnitatud sahtli ja riidekapi seinte külge. Sahtlid võivad olla valmistatud kas samadest materjalidest kui riidekapp ( esiosa ja korpus ) või plastist või traatmetallist. Üldiselt, kui otsite kõige odavamat kapisisu, tuleb tõenäoliselt loobuda sahtlitest.

Milleks? Kui otsustate osta ühe või mitme sahtliga riidekapi, mõelge läbi, mida kavatsete selles hoida. Sügavad sahtlid sobivad ideaalselt mahukate ࿈ eelkõige kudumite ) pesu, sokkide ja sallide jaoks väike. Lihtne rusikareegel: mida suurem on sahtliosa, seda madalam peaks olema sahtliosa.

Mida lihtsam on sahtli, seda odavam on sahtlisse pandud. Näiteks sahtlitega mudel oleks kallim kui mudel, millel puudub "sisemine ruumikorraldus".

buum

Kõrval või üle selle? Kõiki riideid ei säilitata voldituna Joped, pluusid ja kleidid saab riputada riputitele. Need kinnitatakse omakorda mantliraua või nn otsa riputuskonksu külge.

Riba on kinnitatud riidekapi seinale, kuid mõnikord vajab see selle kohal olevat pinda.

  • Pildil: mudel 9094 Bruno Piombini tehasest
  • Pildil: 493733 Gentlemans Wardrobe by Jonathan Charles Fine Furniture
  • Pildil: Tecnopolise kokkupandav käsi tehasest Presotto
  • Pildil: AR18, Carpanelli Contemporary Vision

Pildil: Bruno Piombini mudel 9094.

Esimene neist on üsna paks puupulk või metalltoru, mis kinnitatakse hoidikutega raami külgseinte või nende ja ülemise riiuli külge. Selline sahtliosa valitakse tavaliselt 60 cm sügavuse täisväärtusliku riidekapi jaoks Nad on paralleelselt seinaga. See on väga mugav, sest kui avate uksed, näete korraga kõiki oma riideid riputitel.

Loe edasi  Avage väravad!

Otsa riputus- Keerukam väljatõmmatav konstruktsioon, mis on paigutatud risti seinaga. Seda kasutatakse kompaktsete seadmete puhul, mille sügavus on alla 50 cm ( tavaliselt 40 cm ). Seda mantlihoidjat ei ole väga mugav kasutada. Rõivad riputitel väljapoole suunatud inimesele, ja et jõuda kõige kaugemale jakile, tuleb kogu asi välja tõmmata.

Näiteid madalatest kappidest.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: