Skalodrom riigis

Mägironimine – See on populaarne sport ja täiskasvanud ja laste seas. Nüüd on palju ronijaid. Neid võib leida meelelahutus- ja spordikeskustes. Aga see ei ole vaja minna kuskile, et venitada ja lõõgastuda, – väikese karvama saab paigaldada isegi hoovis või riigis. Selline mängimise simulaator kindlasti meeldib lastele 4 aastat.

Skalodrom riigis

Skalodrom riigis

Skalodrom riigis

Iseärasused

Esialgu leiutati klade kaasaegse ronimisvahendite simulaatorina. Leiutas oma prantslase Francoise Savigy. Ta tahtis tulla seadmega, mis võimaldaks ronijatele treenida igal ajal ja ilmaga seotud ilmaga ja tal õnnestus. Hiljem oli spetsialistidele mõeldud simulaator teretulnud ja tavalised inimesed.

Tema peamine omadus on see, et see on suur kogu keha teostamiseks. Lazagani protsessis osalevad kõik keha lihased: jalgadest ja kätest sõrmedele ja seljatele.

Lastele, suur pluss on asjaolu, et ronimine on hästi arenev peenmotoorika.

Skalodrom riigis

Skalodrom riigis

Samuti on selline koolitus kasulik lastele lastele. See on haruldane häire, milles isik ei saa keerulisi liikumisi täita. Regulaarsed treeningud võimaldavad teil selle probleemi lahendada ja koordineerimist arendada.

Mäng ronimise võimaldab teil arendada loogiline mõtlemise oskusi, sest ronida, sa pead mõtlema, kuhu panna oma käsi või jala ja kinnitada oma teed mõned sammud edasi.

Skalodrom riigis

Skalodrom riigis

Lisaks sellele, kui installite tänava ronimise suvila või riigi krundi juures, kulutavad lapsed rohkem aega looduses. Aga et mängud on ohutud, peate meeles pidama, milliseid reegleid tuleks kalju paigaldamisel korraldada.

 1. Kui disain on mõeldud lastele, ei tohiks see olla kõrge. Kui see on üle kolme meetri kohal, siis tuleb lapse turvalisuse jaoks kasutada kaitsevahendeid köied ja kontrollida protsessi.
 2. Disain peaks olema väga tugev. Kõik elemendid peavad olema hästi fikseeritud.
 3. See on vaja paigaldada nii, et selle all oleks ohutu katte olemas: näiteks liiv või rohi.

Kui teete kõike reeglite kohaselt, saavad kõik mängukoolitus kasu ja teha meeleolu.

Skalodrom riigis

Skalodrom riigis

Mis juhtub?

Clutters saab jagada mitmeks rühmaks.

 • Statsionaarne. Need on kõige levinumad simulaatorid, mis näevad välja nagu kõrge seina heledate värviliste hüsteritega. Neid võib sageli näha kaubanduskeskustes laste tsoonides. Minu riigis saab seda disaini paigaldada ka, sest seda eristatakse usaldusväärsuse ja kasutusmugavuse tõttu.
Loe edasi  Trampoliinid: mis see on, liigid ja valik

Skalodrom riigis

Skalodrom riigis

 • Modulaarne. Sellised clutters on hea, sest neid saab kergesti kokku panna ja seejärel lahti võtta mujalt. See on mugav tänava mänguväljakud, millest Clogodrom saab talveperioodiks eemaldada.

Skalodrom riigis

Skalodrom riigis

 • Sport. Sellised mudelid sobivad täiskasvanutele või üle 8-aastastele lastele. Simulaatorid on mõeldud neile, kellel on vähemalt väike spordiõpe.

Skalodrom riigis

Skalodrom riigis

 • Ronimise kompleksid. Selline disain on huvitav selles, et lisaks seinale ise võib see täiendada baari, horisontaalseid rõngaid, rõngaid või plastist kiigeid. See valik sobib ideaalselt perekonnale, kus on mitu last.

Skalodrom riigis

Skalodrom riigis

Teie saidi jaoks saate valida ükskõik millise neist valikutest, keskendudes lapse vanusele ja eelistustele.

Koolitus

Ehita kaval tänaval ja tehke seda ise. Alusta see protsess tasub valmistise ja ostu või otsida vajalikud materjalid.

Tööriistad ja materjalid

Riigi tänava ronimise peamine võib isegi muutuda Tavaline kilp plaatidest. Aga turvalisem ja praktiline valik on vineer. Sa pead võtma Phaneuri paksus 15 mm. Ka ronimise jaoks vajavad selliseid üksikasju järgmiselt:

 • Puidust sõidukid 50 50 mm võrra;
 • tüüblid, ankurpoldid;
 • Self-koputades kruvid, poldid kinnitusosade jaoks.

Skalodrom riigis

Skalodrom riigis

Kindlasti osta head konksud. Nüüd leiate palju huvitavaid võimalusi nii väikelastele kui ka vanematele poistele. Niisiis, lapsed soovivad eredad plastkonksud erinevate loomade, puuviljade või joonisfilmide kangelaste kujul. Vanemate laste jaoks saate osta täiskasvanud konksud:

 • Mizer;
 • taskud;
 • reljeefsed;
 • riiulid;
 • Pistikud.

Koduse segaduse tegemine, saate ka osta ostetud peavaateid. Tulevad erinevatele baaridele või jõi plaatidest. Peamine asi on neid väga hästi vältida väikeste kriimustuste ja välimuse vältimiseks.

Lisaks saab omatehtud konksud värvida või isegi kuidagi maalida.

Skalodrom riigis

Koha valimine

Kui kõik materjalid on valmis, saate ruumi valikule minna. Ronida peaks asuma asfaldi ja sillutamise eest. Kõige parem on leida hubane nurk krundile puude varjus. Samal ajal ei tohiks lähedal lille ega põõsaid. Kui suvine sisehoov on väike, saab simulaatorit paigaldada maja kõrval.

Loe edasi  Kuidas valida ja panna mänguväljakule kummist plaat?

Skalodrom riigis

Suurused ja vorm

Ringide suurus sõltub laste eesmärgist ja vanusest. Riigi piirkonnas saate koguda väikese disaini, mis koosneb standardse värvi vineeri 2-3 lehest. Vorm võib olla erinev. Populaarne valik – Tavaline seina, mis on saadud väga usaldusväärse ja jätkusuutliku.

Aga kui soovitakse, võib disaini teha vormis:

 • “Kastid”, vähendades esi- ja tagaseinad mini-cliffroma all – all – all Rootsi seina ja horisontaalse riba ja koha improviseeritud varikatuse all – liivakasti all;
 • trepid, mis viib mäele, kust saate alla laadida;
 • Kolmnurk, ronimine, mida saate kohe kolmest küljest.

Sellised ideed sobivad neile, kes soovivad mänguväljaku algselt varustada ja tal on aega ja soov.

Skalodrom riigis

Skalodrom riigis

Kinnitus

Aga kõigepealt saate teha kõige lihtsam simulaator, mis on seina külge kinnitatud. Te saate selle paari tunni jooksul ehitada.

Alustatakse ronimise ronimise paigaldamise protsess, mis algab tugeva aluse loomisega. Kõige mugavam on see seinale paigaldada. Starterite jaoks on baarid kinnitatud tüübiste või ankurpoldi abil. Sellel kaadril peate juba vineerist lehed kruvima. Need on fikseeritud tavaliste isekopeeruva kruvidega. Pärast seda on vaja alustada konksude paigaldamist. Nad peaksid olema paigutatud õige nurga ja kallutamise juures.

Lõpliku Cliffrome kõrval tasub teha väike platvormi, mis on kaetud puhastatud liivaga. Selline “padi” on tagatis, et lapse treening on täiesti ohutu ja isegi kui see langeb, ei põle see.

Skalodrom riigis

Skalodrom riigis

Dekoratsioon

Mänguväljakud on ka algselt taotlevad oma kätega. Loomingulise kujunduse võimalused tohutu summa. Saate maalida tausta ja konksudena. Siin on mõned huvitavad ideed mänguväljak ronimisega.

Ranna stiilis

Nii et laps on huvitavam mängida simulaatoril, seda saab maalida ranna all, kujutab mere ja palmipuud. Allpool asuv liivaplatvorm täiendab seda pilti ainult. Konksud võivad olla osa värvitud puust, nii et poiss saaks palmipuule ronida või erinevate mereloomade kujul ronida.

Selline idee naudib väikeseid lapsi, kes alustavad just oma esimesi treeninguid.

Skalodrom riigis

Heledate detailidega

Võite minna ka teisele poole, muutes taustal monofoni ja konksud on värvilised. Te saate lapsega kaunistada lapsega.

Loe edasi  Täispuhutavad Gorki Batuts: Omadused, tüübid ja näpunäited valiku jaoks

Skalodrom riigis

  Olles lõpetanud paigaldamise ja kaunistamisega, saate alustada koolitust. Esimestel päevadel peab laps olema täiskasvanud. Ta kontrollib seda ja selgitab, mida ja kuidas seda teha. Paar päeva hiljem saab väike ronida ühe mänguväljak.

  Riigi ronimine aitab luua lapse armastust aktiivse puhkuse ja spordi jaoks. Seetõttu tasub kindlasti veeta aega, et paigaldada valmis simulaator või isegi teha see ise krundil.

  Skalodrom riigis

  Vaata videot selle kohta, kuidas teha klade oma kätega.

  Hinnake artiklit
  ( Reitinguid pole veel )
  Lisage kommentaare

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: